1954
1959

من بخاطر حاملگی بد و مشکلاتی که داشتم فقط یه بچه میخوام ولی بعضی وقتهادلم بحال دخترم میسوزه که بزرگ بشه کسی رو نداره ...

شما راضی هستین از شرایطتون یابعدا قراره مواخده هم بشیم...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

شوهر من تک فرزنده همیشه حسرت بقیه رو میخوره که خواهر و برادر دارن 

بگذار همه مسخره کنند چادرت را. سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را. می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه (عج) 
1967

منم دلم به حال تنهایی دخترم میسوزه خصوصاً که علاقه بیش از حدش به خواهر و برادر داشتن رو میبینم ولی خب شرایط طوری رقم خورده که ناچاراً تک فرزندی رو انتخاب کردیم. 

هر خَم از جَعدِ پریشانِ تو زندانِ دِلی ست... تا نگویی که اسیرانِ کَمندِ تو کَمند...

تک فرزندم 

خیلی راضی ام اصلا نمیتونستم تصور کنم امکاناتم رو با کسی شریک شم مادرمم یه بار باردار شدن ناخواسته و نظر منو راجع به سقط پرسیدن منم قبول کردم این برای شرایط ما بهترین کار بود

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
1974

من یه برادر دارم 

و دوست های زیادی داشتم که تک بودن اکثرشون بسیار لوس هستن و توقع توجه دارن چون خوشون مرکز توجه هستن البته بعضی خوب هم بود

بچه یا دو تا یا هیچی نظرم من اینه

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
کاش شوهره من تک فرزند بود..قدرشو بدون

نه بابا اصلا خوب نیست خیلی به مادرش وابسته است به همین خاطر 

بگذار همه مسخره کنند چادرت را. سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را. می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه (عج) 
منم ی بچه دارم ناراحتم واسش و دلم میسوزه که تنهاس. خیلی دلش بچه میخواد ولی ی مشکل هست تو زندگیم که ب ...

منم مشکلات زیادی داشتم و دارم 

شوهرم بداخلاقی میکرد 

تو شهر عریب و دست تنها اشکم درمیومد و درمیاد...

1718