2410
2553
عنوان

از کدوم خانواده بدتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 96 پست
اوه عزیزم☺☺☺☺

هوم😕😢هعی

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡
کمی تا قسمتی مشابهیم ولی من خانواده پدری فقط عمه بزرگم و بچهاشون ینی عشقن عشققق  فقط اونارو دو ...

من همسن تو فامیل ندارم یه دخترعموم بود یه سال کوچیکتر ازم که اونم بعد ازدواجش انقد درگیر شوهر و خانواده شوهر شد که دور شدیم از هم

خانواده مادرم همش تو دعاو روضه و زیارت و اخرت میچرخه بحثاشون خانواده پدریمم کلا چشم روهم چشمی و غیبت و جاری بازی و خواهرشوهد بازی و اینجور چیزا

برای همین زیاد دوست ندارم باهاشون رفت و آمد کنم

البته خانواده مادری یه اخلاق خوبی که دارن اینه که خبری از غیبت و زیرآب زنی نیس مهربونن ولی اکثرا سن بالان

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆عالی بود عشقی عشق😂😂😂😂😂😂😂 یس من سیندرلای گم شده قبیلتم😎😎😎😎😎جمله رو ...

آره والاازبس حال کردم روبه زوالم

لنگ کفشت نز قبیله ی ماست ای بانوی زیباروی این کره ی خاکی

پس تونیزمتعلق به قبیله ی منی

خانواده مادریم .دوستشون ندارم .به جز یه خاله م که ایران نیست .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2456
آره والاازبس حال کردم روبه زوالم لنگ کفشت نز قبیله ی ماست ای بانوی زیباروی این کره ی خاکی پس تونیز ...

لنگه کفش رو من برداشتم😉😂😎👋

کجایی سیندرلا بیا ک در فراق تو میسوزم اههههه😣😂😂😂😂

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡
2714

هیچ کدوم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من همسن تو فامیل ندارم یه دخترعموم بود یه سال کوچیکتر ازم که اونم بعد ازدواجش انقد درگیر شوهر و خانو ...

من از سمت پدری همسن ندارم این عمه بزرگمم دختر اخرش همسن داداش اول منه۶۳متولد ولی اخلاقاشون عالیه

ینی باهاشون باشی پیر نمیشی اصن اوکی اوکی

ولی طرف مادری دخترداییام همسن خودمن ک اونام شوهر کردن بقول تو کلی ازهم دوریم و تو مهمونیام کلا با متاهلا میشنن منم هیش😒😒😒😒 ولی ب چپمم نمیگرم 😂😂😂😂

2706