2703
2553
عنوان

جاری خود شیرین من

3513 بازدید | 142 پست

امشب اولین شبیه ک بعد از این ۶ ماه زندگی مشترک و عاشقانه همراه با تلخی ها و شوری هاش همسرم جای خوابشو جدا کرده.رفت خوابید جدا ازم.همیشه خودش میگفت تحت هیچ شرایطی نباید جامون جدا شه.

پدر شوهرم عازم کویت هست بعد یه برنامه هویتی باید روی گوشیش نصب میکرد میبرد اونجا.ورژن برنامه و گوشی بهم نمیخوردن من و برادرم و شوهرم تلاشمونو کردیم با اینکه هیچکدوم از بچه های پدر شوهرم ب خودشون هیچ زحمتی ندادن.پدرشوهرم همیشه از ما فقط انتظار داره.ولی اینبار راهش فقط عوض کردن گوشی بود ولی یه جاری خودنما و ب شدت بی سواد دارم ک تازه سال اول دانشگاهه(سنش بالاس) از حسودی من رفته دانشگاه.فکر میکنه دکترا داره.میدونه پدرشوهرم سر درنمیاره گفته واتساپو روش نصب کن ببر نشون بده😑😑.این برنامه هه اصن وات نیس یه نرم افزاره ک باید مشخصات کارت اقامتشونو توش بزنن.پدر شوهرم امشب دید ما نتونستیم گوشیو ارتقا بدیم اونو صدا کرد اونم اومده هی تز میده.بش گفتم مشکل از گوشیه.اینم بگم پدر شوهرم زود گولشو میخوره چون اون زبونش خیلی چرب نرمه.دم در ک اومدیم خدافظی کنیم ب پدر شوهرم گفتم چرا وقتی برادر و شوهرم دارن تلاش میکنن شما میرین اونو صدا میکنین و غرور شوهرمو خراب کردین و اینا.

شوهرمم گزاشت اومدیم خونه بعد میگه تو مشکلت با زنداداشمه وگرنه اگه اقاجون از یکی دیگه کمک میخواست تو ناراحت نمیشدی 

واقعا ب این نتیجه رسیدم دستم نمک نداره میگم من دفاع کردم ازت میگه لازم نبود جاریتو بزرگش کنی واسه خودت.تازه وسط حرفامم ک داشتم ب پدر شوهرم میگفتم گف بیا بریم خونه بسه.قشنگ رید بهم

از کجا با این اطمینان میگی از حسودی تو رفته دانشگاه شاید تازه شرایط اش براش جور شده 

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍

عجب

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

واقعا لازم نبود شما از همسرت بقول خودت دفاع کنی. اون داشت برای پدرش کاری انجام میداد. شما توو روی باباش زدی زشت بوده کارتون 

حالا هرکسی هرسنی بره دانشگاه. این فکر حسادت بقیه رو بریزید دور

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714

خب شما اشتباه کردی سیاست نداری چیکارداری ک بخای این حرفو بزنی؟؟ ولی جا جداکردنم زیادیه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ب جهنم توام محلش نده، هنهشون اولش اینن میحن رن داداشاشونو همه چی تموم کنن بزنن ت سر ادم، محلش نده ضعف نشون نده 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ميدونم پر بازديد ميشه برا من صلوان بفرستين

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706