2737
2734

سلام.

من پریود تقریبا منظم بود 28 یا 29 روز...

امروز چهار روزه عقب افتاده.

دیروز عصر بیبی چک زدم و منفی شد....

ممکنه باردار باشم هنوز؟ امیدی هست؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خطاس منم اینطوری شد 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

اره برا منم بعد چند روز تاخیر منفی شد باز چند روز دیگه زدم مثبت شد

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔
2738
آره دمای بدنم بالاست... ترشح مثل لوسیون دارم پوست صورتم مثل قبل پریود نیستم و خیلی صاف شده، پوستم ...

صبر کن چند روزم گاهی دیر نشون میده یا اصلا نشون نمیده باید بری ازمایش چند وقته اقدامی؟؟

زندگی ینی صدای نفسای پسرم و دیگر هیچ 😘😘😘😍😍😍
صبر کن چند روزم گاهی دیر نشون میده یا اصلا نشون نمیده باید بری ازمایش چند وقته اقدامی؟؟

آره خودم هم قصد دارم صبر  کنم چند روز

نه ماهه اقدامیم اما تا حالا عقب نیفتاده بود پریودم 

سه ماه 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
آره خودم هم قصد دارم صبر  کنم چند روز نه ماهه اقدامیم اما تا حالا عقب نیفتاده بود پریودم

ایشالا ک باشی عزیزم اگه مثبت بود و باردار بودی برا منم دعا کن چون منم عقب انداختم ۹ روز

زندگی ینی صدای نفسای پسرم و دیگر هیچ 😘😘😘😍😍😍
2706