2703
2553

بیایین بچه ها رتبه هاتون چندشد؟میشه درصداتونو برام بنویسین دست گلتون پیشاپیش درد نکنه😍😍😍😍😍😍😍

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗
من پرستاری روزانه شهرمون قبول شدم عمومی میانگین ۴۵ اختصاصی میانگین ۳۵

عزیزم ریاضی وفیزیک چندزدی؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

رتبم ۱۱۰۰۰ منطقه ۲...همینجا یه تعدادی از کاربرا خندیدن و گفتن با این رتبه فقط به پیراهای آزاد باید فکر کنی در حالیکه نمیدونستن که تو منطقه ۲ کشور تعداد دوطلبا بیشتره و رقابت سنگین تره...۱۱۰۰۰ تو منطقه ۲ خوبه در حالیکه تو مناطق ۱ و ۳ نمیشه باهاش پرستاری روزانه آورد...

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔
2714

عزیزم منم رتبم خوب شده ۶۰۰۰ منطقه دو ولی چون با شرایط سخت پرستاری نمی تونستم کنار بیام و ب مامایی هم علاقه نداشتم رفتم‌علوم ازمایشگاهی فارسی ۳۵ عربی ۵۸ دینی ۶۵ و زبان ۶۱ ریاضی ۳۵ زیست ۵۸ فیزیک ۴۵ و شیمی ۳۰

این آدم دیگه تغییر کرده
عزیزم منم رتبم خوب شده ۶۰۰۰ منطقه دو ولی چون با شرایط سخت پرستاری نمی تونستم کنار بیام و ب مامایی هم ...

دستت طلا😍راستی چطوری ریاضی وفیزیک خوندی واقعا عالی زدی ...؟من مشکلم این دوتاست!😔

رتبم ۱۱۰۰۰ منطقه ۲...همینجا یه تعدادی از کاربرا خندیدن و گفتن با این رتبه فقط به پیراهای آزاد باید ف ...

خوب شدی عزیزم واقعا احسنت هم بچه داری وخونه دار و کنکورافرین راستی من خیلی ریاضی و فیزیک مشکل دارم نمیدونم کامل بخونم یا مبحثی اصلا از کجاشون شروع کنم😔😖😖😖😖😓

دستت طلا😍راستی چطوری ریاضی وفیزیک خوندی واقعا عالی زدی ...؟من مشکلم این دوتاست!😔

راستش عزیزم من برای فیزیک از کتاب میکرو گاج استفاده کردم و واقعا موثر بود من هم مشکل داشتم با فیزیک ولی کاری ک کردم نکات تستی رو از ت پاسخنامه میکرو یادداشت میکردم و اونا رو هی مرور میکردم تا ملکه ذهنم بشه

دم کنکور هم ب این نکات نگاه کردم

این آدم دیگه تغییر کرده
2706