1954
1955

بیایین بچه ها رتبه هاتون چندشد؟میشه درصداتونو برام بنویسین دست گلتون پیشاپیش درد نکنه😍😍😍😍😍😍😍

ی دختر کرمانشاهی ..😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

رتبم ۱۱۰۰۰ منطقه ۲...همینجا یه تعدادی از کاربرا خندیدن و گفتن با این رتبه فقط به پیراهای آزاد باید فکر کنی در حالیکه نمیدونستن که تو منطقه ۲ کشور تعداد دوطلبا بیشتره و رقابت سنگین تره...۱۱۰۰۰ تو منطقه ۲ خوبه در حالیکه تو مناطق ۱ و ۳ نمیشه باهاش پرستاری روزانه آورد...

1965

عزیزم منم رتبم خوب شده ۶۰۰۰ منطقه دو ولی چون با شرایط سخت پرستاری نمی تونستم کنار بیام و ب مامایی هم علاقه نداشتم رفتم‌علوم ازمایشگاهی فارسی ۳۵ عربی ۵۸ دینی ۶۵ و زبان ۶۱ ریاضی ۳۵ زیست ۵۸ فیزیک ۴۵ و شیمی ۳۰

1967
عزیزم منم رتبم خوب شده ۶۰۰۰ منطقه دو ولی چون با شرایط سخت پرستاری نمی تونستم کنار بیام و ب مامایی هم ...

دستت طلا😍راستی چطوری ریاضی وفیزیک خوندی واقعا عالی زدی ...؟من مشکلم این دوتاست!😔

رتبم ۱۱۰۰۰ منطقه ۲...همینجا یه تعدادی از کاربرا خندیدن و گفتن با این رتبه فقط به پیراهای آزاد باید ف ...

خوب شدی عزیزم واقعا احسنت هم بچه داری وخونه دار و کنکورافرین راستی من خیلی ریاضی و فیزیک مشکل دارم نمیدونم کامل بخونم یا مبحثی اصلا از کجاشون شروع کنم😔😖😖😖😖😓

دستت طلا😍راستی چطوری ریاضی وفیزیک خوندی واقعا عالی زدی ...؟من مشکلم این دوتاست!😔

راستش عزیزم من برای فیزیک از کتاب میکرو گاج استفاده کردم و واقعا موثر بود من هم مشکل داشتم با فیزیک ولی کاری ک کردم نکات تستی رو از ت پاسخنامه میکرو یادداشت میکردم و اونا رو هی مرور میکردم تا ملکه ذهنم بشه

دم کنکور هم ب این نکات نگاه کردم

1974

برای ریاضی هم باید بگم دبیرم خوب بود

ولی در کل اعتماد ب نفس داشته باش و اون درسی رو ک باهاش مشکل داری تست زدنش رو شروع کن تا کم کم توش قوی بشه

راستش عزیزم من برای فیزیک از کتاب میکرو گاج استفاده کردم و واقعا موثر بود من هم مشکل داشتم با فیزیک ...

حتماخودت هم پایه ات خوبه وگرنه فکرنکنم اینقدراحت بشه فیزیک و ریاضی رو بالای ۳۰ و۴۰ درصد زد🤔

خوب شدی عزیزم واقعا احسنت هم بچه داری وخونه دار و کنکورافرین راستی من خیلی ریاضی و فیزیک مشکل دارم ن ...

هیچی رو حذف نکن تا کنکور وقت زیاد مونده سعی کن تا جایی که میتونی حذف نکنی و بخونی رمز موفقیتت تو این درسا فقط تست و تست و تست ببین سه بار گفتم خیلی مهمه که تست زیاد کار کنی تا به تسلط برسی 

برای ریاضی هم باید بگم دبیرم خوب بود ولی در کل اعتماد ب نفس داشته باش و اون درسی رو ک باهاش مشکل دا ...

اخه هرفصل از ریاضی و فیزیک میدونی چندنوع تیپ داره چطوری یاد بگیرم اینهمه فرمول رو😖😓😭

1718