2410
2553
عنوان

عمو کینه ای

230 بازدید | 9 پست

من کلاس سوم یا چهارم بودم و تازه عموم عقد کرده بود بعد یک روز توی اتاق داییم داشتیم بازی میکردیم با دختر عمه ام ... که چشمم افتاد به گوشی عموم چون بچه بودم چیزی سرم نمی شد رفتم گوشیش روبرداشتم بعد همون موقع در اتاق رو باز کرد اومد بالای سرمون منم خیلی ترسیدم هی گفت چکار میکردین و تا موقعی که از خونه مامان بزرگم رفتیم ابن هی با یک قیافه شیطانی میگفت دیگه نکنین ها و هی سرش رو تکون میداد 

بعد اون ماجرا هم تا الان که هفت سال میگذره هنوز رابطه اش خوب نشده و هر وقت میدیم خونه مامان بزرگم و اونم هست تا می بینه ما توی اتاق هستیم می یاد بالا سرمون و هی گوشیش رو از خودش جدا نمیکنه حتی دستشویی هم با خودش میبره خیلی روی مخمه آخه خودش نمی فهمه که اون مال موقعی بوده که هنوز عقل من کامل نشده بوده تقریبا ۷ یا ۸ سال میگذره  

کینع ای بودن خوب نیس منم مث عموتم 

یکی تو بچگی از ارتفاع پرتم کرد هنوز نمیبخشمش

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
کینع ای بودن خوب نیس منم مث عموتم  یکی تو بچگی از ارتفاع پرتم کرد هنوز نمیبخشمش

اخه تا الان تا وقتی سرم توی گوشی خودمه می یاد نکته میکنه که ببینه گوشی خودش نباشه گوشی هامون هم شبیه هم هست ده هزار بار قاب موبایل رو عوض کردم نمیفهمه 

وا😐ولش بابا تو رفتارت طبیعی باشه  حتما تو گوشیش ی چی داره ک میترسه لو بره ک انقدر مخفیش میکنه ...

چت با زنداییم بوده که اصلا اونجا نرفتم 

مگه اون میزاره آدم راحت باش زیر نگاهش له میشم 

اخه تا الان تا وقتی سرم توی گوشی خودمه می یاد نکته میکنه که ببینه گوشی خودش نباشه گوشی هامون هم شبیه ...

ای بابا 

حال این اصن بحثش فرق دار واقعا

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

داییت کاملا حق داره . رفتارشم نرماله شما زیاد حساسی

📌از یک دی تاپیک نمیزنم تا سایت درست شه .😑تا سایتو درست نکنن آروم نمیگیگیریم 😂🤦🏻‍♀️ والا خو خسته شدیم از بس به هم لینک عکس دادیم . از بس نتونستیم تاپیک حذف کنیم و التماس کردیم گزارش بزنن . یه زمانی تو نی نی سایت قابلیت ریپلای نبود . لایک نبود . پست استارتر زرد نمیشد و مثل همه صورتی بود باید چند کیلومتر صفحه رو بالا پایین میکردی تا پست استارترو پیدا کنی 😂😂😑💔 حالا که این همه پیشرفت کردین نمی‌شه یه دکمه بلاک و یه دکمه حذف تاپیکم اضافه کنید؟ بوس به کله مونا تهرانی (فقط در صورتی که به این مشکلات سایت هم رسیدگی کنه) 😜
2714
داییت کاملا حق داره . رفتارشم نرماله شما زیاد حساسی

اخه منم بچه بودم 

حالا روی منم غیرتی هم میشه  میخواستم برم تولد دوستم بعد بابام بهم چیزی نگفت اون دم در منو دید بعد گفت کجا میری چرا رژ زدی و..

اخه منم بچه بودم  حالا روی منم غیرتی هم میشه  میخواستم برم تولد دوستم بعد بابام بهم چیزی ...

ول کن داییا غیرتین کلا

📌از یک دی تاپیک نمیزنم تا سایت درست شه .😑تا سایتو درست نکنن آروم نمیگیگیریم 😂🤦🏻‍♀️ والا خو خسته شدیم از بس به هم لینک عکس دادیم . از بس نتونستیم تاپیک حذف کنیم و التماس کردیم گزارش بزنن . یه زمانی تو نی نی سایت قابلیت ریپلای نبود . لایک نبود . پست استارتر زرد نمیشد و مثل همه صورتی بود باید چند کیلومتر صفحه رو بالا پایین میکردی تا پست استارترو پیدا کنی 😂😂😑💔 حالا که این همه پیشرفت کردین نمی‌شه یه دکمه بلاک و یه دکمه حذف تاپیکم اضافه کنید؟ بوس به کله مونا تهرانی (فقط در صورتی که به این مشکلات سایت هم رسیدگی کنه) 😜