2733
2739

دکترم اردیبهشت یکبار بهم داد خوردم باردار شدم ولی سقط شد 6 هفته. بعدش تا حالا یعنی تو شش ماه فقط دو بار پریود شدم هر بار هم با دارو. الان روز سوم پریودم هست می خوام بخورم دوباره اقدام کنم برای بارداری. می ترسم دیگه پریود نشم. سال قبل یک دکتر دیگه بهم گفت یایسگی زودرس گرفتی. هم ذخیره م پایین هست هم fsh م بالا. 4 ماه پیش fsh  م 30 بود الان دو هفته قبل 16 بود. امروز رفتم دکتر تا ازش بپرسم می گه اول آزمایش خون بده بعد اگر fsh ت پایین تر از ده بود سونو بده. بعدش دارو رو شروع می کنیم. ولی حالا هم دیر اومدی باید تو سه روز اول میامدی. 

😭😭😭😢. حالا چکار کنم سرخود بخورم. معلوم نیست شاید تا سه ماه بعد پریود نشم. یا برم آزمایش هورمونی بدم فکر می کنید جوابش درسته؟؟ 

اره اگه بهت قبلاا دکتر داده میشه بخوری.

منم سقط کردم اینماه میخوام کلومیفن بخورم...

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ممکنه تبدیل ب کیست بشه عزیزم باید آمپول آزادسازی هم بزنی

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دکتر درست و حسابی برو .من پیش فتانه مختاری میرم دکتر با سوادیه فوق تخصص نازاییه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728

نمیشه داروهای هرمونی رو سرخود خورد اگه کیست داشته باشی چی باعث میشه بزرگتر بشه اول برو سنو خیالت راحت باشه البته این نظر منه بازم خودت بهتر میدونی و دکترت

خدایا امضا قبلیم رو حذف کردم اینبار نا امیدم نکن ،بچم رو به تو سپردم سلامتیش رو از تو میخوام .دوستان سقط مکرر هستم لطفا برای سلامتی بچم اگه دوست دارید یه صلوات بفرستید ممنون .میخوام اتفاق های خوب بارداری فعلیم رو توی امضاء بنویسم که همش ناله و گلایه نباشه خدا رو شکر امروز ۴‌.۴ .۹۹ رفتم صدا قلبش رو شنیدم خدا رو هزار با شکر .لطفا دعا کنید غربالگری هامم خوب باشه ممنون .خداروشکر امروز ۹۹/۴/۳۱ رفتم سنوگرافی غربالگری خداروشکر خوب بود خدا کنه فردا که میرم آزمایش بدم جواب اونم خوب باشه دعا کنید برام.امروز5/5جواب آزمایشم دیدم خدارو هزار مرتبه شکر خوب بود‌.وای چه حس و حال قشنگی بود انگار یه بار سنگین رو از روی دوشم برداشتن .برای سنو گرافی آنومالی و آزمایشش دعا کنید اونا هم بخیر بگذره .خب امروز ۲۵ .۵ رفتم جواب آزمایش آنومالی رو گرفتم که خدا رو صد هزار مرتبه شکر خوب بود ولی باید سرکلاژ بشم و سنو آنومالی برم خدا کنه اونا هم به دعای شما دوستان خوب باشه.خداروشکر۶.۱۰ رفتم سنو آنومالی گفتن همه چی خوبه ممنون از دوستانی که دعا کردن یکم لکه بینی دارم که ان شاءالله اونم رفع بشه خیالم راحت بشه 
دفعه قبل آمپول نزدم خودش آزاد شد😐 

خب پس توکل بخدا بخور

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
نمیشه داروهای هرمونی رو سرخود خورد اگه کیست داشته باشی چی باعث میشه بزرگتر بشه اول برو سنو خیالت راح ...

بعد سقط سونو کردم قبلش هم دادم کیست نداشتم. ولی 6 ماهه سونو ندادم  سابقه کیست نداشتم

دریاجان پبازدرمانی کردی؟  خبلی تعریفش شنبدم  عالیه برا تخمک  میخای لینکش بهت بدم م ...

تشکر عزیزم  حتما. الان سه ماهه دوسین و عسل می خورم. و پیازم کم کم میخورم. با همین کارا یک مقداری fsh م پایین اومده. ولی بازم به زور پریود میشم بدون دارو نمیشم انگار . 

هیچوقت این قرصای این مدلیو سرخود نخور 

امکانش هست کیست بشه که بد از بدتر

حالا که دکترت واسه این ماه دارو بهت نمیده قرص ال دی بخور که سروقت پری بشی برای ماه دیگه انشاالله اقدام کنی

2706