2726
عنوان

بیاید بگید اولین و آخرین سوال شب خواستگاری چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 63 پست

همسرم  از من  پرسید  دامن  میپوشی  یا شلوار  از  شلوار  پوشیدن  خیلی  بدش  می اومد  یادمه  اون  موقع ها  شلوار پوشیدن  چیز جالبی  نبود ‌.

واقعا  بعضی چیزا  چقدر بعد  ها  مسخره  به نظر  میاد ‌.

منم ازش  پرسیدم  اگه  مجبور بشه   راه  دور   (شهر یا  کشور ) دیگه  میاد یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂 شوهر منم تو دوستی همینجوری بود الان بابا شده مودبه

جدا؟خو خوبه بازم امیدوار شدم 😓😂

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
2728
واقعا؟؟

والا😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

خوب باید بگم که خواستگاری ای در کار نبود و برامون بریدن و دوختن و تنمون کردن😐😅

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
سوال آخرمم این بود  جمع بندیتون از این جلسه چی بود؟ همسرم صورتش سرخ شد چشماش پر اشک شد گفت هم ...

سوالاتت بارم بندي هم داشت؟؟

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
ازدواجمون سنتی بود اولین سوالش این بود شما با خواست خودتون میخواین ازدواج کنید یا به اصرار خانواده؟

شوهر من فاصله بین خواستگاری تا عید همش همینو می پرسید

چون بهش ابراز علاقه زیاد نمی کردم تو این مدت

هی فکر میکرد به اصرار خانواده دارم ازدواج میکنم

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
البته تنها باشیم باز پسربچه درونش گل میکنه. ولی خب جلو بچه روش نمیشه.

حالا باز خوبه من همش میترسم بهو جلو بقیخ مث مامان بابام از زبونش یچیز در بره😐😂بی ادب بعضی چیزا ورد زبونشه😬

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
حالا باز خوبه من همش میترسم بهو جلو بقیخ مث مامان بابام از زبونش یچیز در بره😐😂بی ادب بعضی چیزا ورد ...

نه ایشالا:))

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
اولین سوالم این بود که از لحاظ شغل و وضع مالی در چه حدی هستی و میتونی خونه بخری اخریش این بود که چن ...

تو جلسه خواستگاری درمورد هر چیزی حرف زدیم

الا مسائل مادی

شوهرم چندبار اومد بگه من کار ندارم

سربازی نرفتم

و..

درجا گفتم نههه

بیشتر از شاغل بودنشون جنم کارکردنتون برام مهمه

همین که تو دوران دانشجویی تون کار میکردید شهریه دانشگاه رو خودتون می دادید خیلی با ارزششه

خرج و مخارج تحصیل و خوابگاه

اونم کیف کرد

برای سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان و گشایش درکار شما و ما،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706