2737
2739
عنوان

خانوما شما خبر بارداری دادین به همسر گریه کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شب ک اومد لباس بارداری پوشیده بودم نشست منم رفتم بی بی چکم رو اوردم نشستم کنارش بهش گفتم مبارکه بابا شدنت ی اشکی میریخت ک داشت بهم برمیخورد خخخخ همسرجانم احساسی و مهربونه خدا حفظش کنه انشالله

وای من چند وقت پیش الکی بهش گفتم بچه دوم روحامله ام یه لبخند گشااااادی روی صورتش نشست چشماش مثل بچه ها برقی زد که دلم نمیومد بهش بگم الکی گفتم😂😂واسه اولی هم فقط میخندید وهی میگفت خداروشکر

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2728

من الان فکر کردم متوجه شدم ما اصلا حتی حرف اینکه دختر دوست داری یا پسر یا نظر و حدس و گمانم درباره جنسیت نزدیم چرا🤔🤔🤔

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همسرم با حسرت بچه های خواهربرادرشو نگاه میکنه   .خدایا چهارسال شد...ماهم دلمون میخاد بابا مامان بشیم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
2738

برا ما همسرم خبر بارداری منو بهم داد،مریض بودم رفتم دکتر آزمایش نوشت ،شوهرم رفت جواب گرفت فهمیدمن باردارم،از سرکارش زنگ زد خونه خیلی ذوق کرده بود مثل بچه ها، همکاراش مسخرش کرده بودن ازبس این ذوق زده بوده😅

منم منتظرم چند ماهه اقدام کردیم اما نشد.لطفا برام دعا کنید زود نی نی گیرم بیاد، همسرم به روی خودش نمیاره اما خیلی منتظره.مشکل هم از اونه قرص استفاده میکنه، برای من سلامتی خودش مهمتره اما بچه هم نباشه زندگی بی انگیزه میشه.خدایا خودت کمکم کن

اره شب ک اومد لباس بارداری پوشیده بودم نشست منم رفتم بی بی چکم رو اوردم نشستم کنارش بهش گفتم مبارکه ...

خداب زندگی خوبت خوشحالی بیشتربده عزیزم 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍
همسرم با حسرت بچه های خواهربرادرشو نگاه میکنه   .خدایا چهارسال شد...ماهم دلمون میخاد بابا مامان ...

خدابهت بده عزیزم انشالله بده برات دعامیکنم 

کاش میشدعمرخودراهدیه میدادم ب اوزندگی رادوست دارم مادرم رابیشتر😍😍😍