2733
2734

اکثر کلیپا ک نگاه میکنم خارجیا  بعدش ک‌میفهمن خانوما  حاملن میزنند زیر گریه از کنترل خارج میشن و شدید احساسی میشن  ولی اینجا چند تاپیک خوندم ک شوهر از اول گفته باید حتما پسر باشه دختر باشه نمیخامش یا واکنشای عجیب دیگ .

واکنش همسر شما چی بود؟😍

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

آره گریه کرد گفت حالا پول پوشک و اینا از کجا بیاریم؟ 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره من شوهرم اشکش دراومد واقعا چون ما یک سال و نیم اقدام بودیم

ولی بعدا یکم سر دختر پسری نظرای غیرمنطقی داشت ک درست شده الان

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉

از تو دسشویی زنگ زدم گفتم بیبی چک مثبته از بس ک هول بودم🙄🙄🙄🙄🙄 واکنششو ندیدم😅

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

من اگه ازدواج کنم و شوهرم روز عروسی وقتی منو دید و موقع خبر. بارداری و بعد به دنیا اومدن بچه عر نزنه طلاق میگیرم!

اصلا انگیزه ام واسه ازدواج همینه ناامیدم نکنید

همسر اینده نمیدونم

ولی خودم مطمعنم کلی جیغ جیغ کنم و اشک بریزم

همین الانم به مادرشدن فکر میکنم حالم ی جوری میشه،،😍😍 وای از روزی که بفهمم واقعا مادرم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706