1874
1955

بنویس

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

Hay🙋‍♀️

پربازدید😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
1965
🤐🤐🤐🤐سرعتت توی شرکت توی همه ی تایپیکا تو حلقم

حلقت درد نگیرع😂

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻
بنویس

خوشم میاد همه جا هستی

کامنت اولم هستی😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

بتویس فقط از قبل تایپ کن بعد تاپیک بزن

اولشم مثل همه استارترا شروع نکن از زیبایی خودت تعریف کردن

خیلی ضایست😁🤦🏻‍♀️

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
1967

میشه تا اسی داستان بداره منو یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 
8
خوشم میاد همه جا هستی کامنت اولم هستی😂

دنیا جان مهراد چیکار میکنع😂خدایی 1002نفر یودی ک گفتی

نه هدفم پربازدید نیست  نکته اخلاقی داره زندگی من😉

هوووم

خیله خوب

بوگو دختر جان😊