2726

من ی مامان کم تجربه ام هیچی بلد نیستم تو شهر غریب و خانواده خودم و شوهرم از دور 

چند روز دیگه دخترم واکسن چهارماهگی داره 

دقیقااااا سر چهارماه باید ببرم ؟؟؟

هرچی میدونین بهم بگین 

خیلی استرس دارم

دخترم دیروز واکسن چهارماهگیش رو زد.دوتا واکسن توی دوتا پاهاش..اگع تب کرد هر ۶ساعت بهش قطره استامنوفن دوبرابر وزتش بده..مثلن اگه ۷کیلو است بهش ۱۴قطره بده.دختر من خداروشکر تب نکرد بهش ندادم..چیز خاصی دیگه نداره سخت نگبر.روز اول کمپرس سرد و روز دوم کمپرس گرم بزار روی محل واکسن .من نزاشتم ولی...

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبل از اینکه ببریش بهش یکم قطره استامینوفن بده ‌ بعد واکسنم هر ۴ساعت یبار  دو برابر وزنش . جای واکسن رو یخ بذار.‌ یبار یکی از دوستام گفت یه هفته بعد از  موعد ببرش من این کارو کردم واقعا هیچ اذیتی نداشت دیگه برام ۲ماهگیشو سر موقع زدم پدرمو دراورد 😥

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
2728

آره باید سر وقت بری مگر اینگه روز تعطیل بیافته که بعد تعطیلی باید حتما بری بعد واکنس هم کمپرس آب سرد و گرم استفاده کن و استامیفون هر چهار ساعت بهش بده چهار ماهگی یکم درد داره بچت بی تابی نکنه

دو ماه بعد واکسن دو ماهگی. اگه قبلی سر دو ماه زدی این سر 4ماه.نهایتا یک هفته تاخیر میتونه داشته باشه ولی بهتره سر وقتش باشه. دو واکسن به دو پاش میزنن و قطره فلج اطفال هم داره. پای راست که درد نداره و مراقبتی هم نمیخواد واسه پای چپ روز اول کمپرس سرد روز دوم کمپرس گرم بذار. روز دوم میتونی با روغن حیوانی هم چرب کنی خوبه. مراقب تبش باید باشی روز اول استامینوفن 4ساعته روز دوم 6ساعته دوبرابر وزنش باید بدی. 

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕
قبل از اینکه ببریش بهش یکم قطره استامینوفن بده ‌ بعد واکسنم هر ۴ساعت یبار  دو برابر وزنش . جای ...

می‌دونی دفعه آخری ک بهداشت بودم بهم گفت یاد داشت کردم دقیقا این تاریخ بیارش هرچی برگه نگاه میکنم تاریخی ننوشه

سلام عزیزم چرا استرس داری مگه قراره اتفاقی بیفته سر تاریخ روز چهار ماهگیش میبریش بعد از واکسن هم خود بهیارای محترم راهنماییتون می‌کنن که چند قطره استامینوفن بدی براساس وزنش تعیین میشه روز اول حوله سرد وروزه دوم حوله گرم می‌زاری تمومه مراقبت خاص دیگه ای هم نداره موفق باشی.

می‌دونی دفعه آخری ک بهداشت بودم بهم گفت یاد داشت کردم دقیقا این تاریخ بیارش هرچی برگه نگاه میکنم تار ...

زیر یکی از نمودارا نوشته شاید .با مداد کمرنگ مینویسن معمولا ‌ دقیقا روز تولدش باید ببری دیگه ولی بعدش ببری هم مشکلی نداره

قبل از اینکه ببریش بهش یکم قطره استامینوفن بده ‌ بعد واکسنم هر ۴ساعت یبار  دو برابر وزنش . جای ...

واقعا ربطی داره به نظرت؟ چون منم چهارماهگی رو یه هفته بعد زدم اصلا هیچ اذیتی نداشت ولی دو ماهگیش سخت بود، اگه اینطوره شش ماهگی رو هم یه هفته دیر ببریم 😅

واقعا ربطی داره به نظرت؟ چون منم چهارماهگی رو یه هفته بعد زدم اصلا هیچ اذیتی نداشت ولی دو ماهگیش سخت ...

نمیدونم والا دوستم بچه سومش بود تجربش بیشتر بود . من ۶ماهگی رو هم دیرتر زدم اصلا نفهمید