2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوسیس نخور.اسی سمه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731

پیاز خلالی رو تفت میدم، توش رب تفت میدم. سوسیس میریزم توش. اویشن فلفل قرمزززز و نمک. در ظرفو میبندم ک سوسیس ها بپزه. خوشمزه راحت 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

سوسیس رو نگینی خورد کن خیلی ریز نه.سیبزمینی هم نگینی پیاز و فلفل دلمه ای .سیبزمینی وپیاز وفلفلت روسرخ کن.باسوسیست.رب وزردچوبه ونمک وفلفل به مقدار لازم.بزار لای نون سانویچ گوجه و سس تند و خیارشور 🤤🤤🤤🤤

پیاز رو خلال خلال کن زیاد باشه پیازت سوسیس رو ب اندازه دلخواه خورد کن پیاز بریز تو تابه روغن بریز پیازا ک سبک شد دوس داشتی فلفل دلمه بزن دوس نداشتی نزن بعد سوسیس رو اضافه کن نمک فلفل بزن سرخ ک شد رب بزن یکمم اب داغ بریز در حد یکی دو قاشق ربت سیاه نشه بسوزه 

پیاز و خلالی خرد و سرخ کن سوسیسارم جدا سرخ کن به پیاز وقتی طلایی شد فلفل زرچوبه پودر سیر پاپریکا پودر زنجبیل و فلفل قرمز اضافه کن رب بزن دو قاشق کچاپ سوسیسارو قاطی کن (از قبل سیب زمینی اب پز کن اگه دوست داشتی بعد خرد کن اونم اضافه کن)

پیازروخلالی خوردن یکم نیمه سرخ. سوسیس روخلالی سرخ کن ادویه بزن پیازروبریزرب گوجه بزن. یکم زیره نمک. دوست داشتی فلفل قرمز حسابی تند. نوش جان. هوس کردم فردادر ست کنم

سوسیس و سیب زمینی خلالی رو هر کدوم جدا جدا سرخ میکنم بعد پیاز داغ زیاد میگیرم پیاز رو هم خلالی خورد میکنم بعد ادویه میزنم وباپیازداغم رب گوجه رو خوب سرخ میکنم بعد سوسیس و سیب زمینی رو بهش اضافه میکنم و بهم میزنم سرشو میبندم چن دقیقه ک جابیفته راستی فلفل دلمه ای هم اگه خواستی میتونی با پیاز داغت تفت بدی  منظورت این غذا بود؟؟؟

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2706