2733
2734

من از گرما توشم نمیاد سر کم و زیاد کردن بخاری یکم بگو مگو داریم همیشه شب ها هم رومو نمیکشم حالا هر چقدرهم سرد باش عادت ندارم اذیت میشم رفته ننش نمیدونم چ زرت وزارتی کرده تو گوشش اومده با ی حالت طلبکارانه و تندبهم میگه مواظب خودتو بچه باش مریض نشین چون اگ شما بگیرین منم مریض میشم از کارو زندگیم میفتم لطفا ملاحظه کن ک فقط بفکر خودت نباش انقدر حرصم گرفت از حرفش چون مطمینم اراجیف ننشه تحویلم میده

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عین مادر شوهر منی اونم این مدلیه اتفاقا ما کلی دعواش کردیم اینجوری نکن پدر شوهرمو مریض میکنی 🤣 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

اینکه مراقب سلامتتیتون باشید تا باعث مریضی خودتون و خانوادتون نشین کجاش بده

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

چیز بدی نگفته که ؛ راست میگه نباید توی این شرایط سرما بخوری خیلی مراقب خودت باش؛  اونم میترسه؛ حتما مامانش گفته مراقب باشید اینم از حرصش گفته خونه ما همیشه یخچاله و .... خیلی به دل نگیر 

منم گرماییم شبا پتو نمیکشم روم صبحا شوهرم دعوام میکنه میگه پدرم دراومد انقدر روتو کشیدم تازه ما دونفریم منو دخترم که فوق العاده گرماییم

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
2706