2726
عنوان

سوالات خواستگاری

1532 بازدید | 48 پست

دوستان اگه زمان به عقب برگرده دوست دارین چه سوالاتی از همسرتون بپرسید؟

یا چه سوالای باید توجلسه اول پرسید ؟

میشه بگید مهمه برام 😊

البته میدونم بایکی دوجلسه نمیشه شناخت پیدا کرد 

کاش برمیگشتم ای کاش 

سوالای خاستگاری دکتر هلاکویی و تو نت سرچ کن حتما 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه لیستی از سوالات سرچ کن پیدا می کنی 

لازم نیست جلسه اول بپرسی رنگ و غذای مورد علاقه ات چیه؟

مثلا بپرس اگه چند روز تعطیل بودی دوست داری کجا باشی و وقتت رو چطور پر کنی؟پاسخش برونگرایی و درونگرایی و میزان اجتناعی بودن وخساست یا لارج بودن رو مشخص میکنه 

مخصوصا میزان وابستگی به خانواده و محل زندگی دور از خانواده همسر ملاکت باشع

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
یه لیستی از سوالات سرچ کن پیدا می کنی  لازم نیست جلسه اول بپرسی رنگ و غذای مورد علاقه ات چیه؟ ...

ممنونم بعله 😊سرچ کردم ولی سواللت احساس کردم یجورین  طرف همون اول کاری نمیگه من اینجوریم اگع بازم پیشنهادی دارین بگید 

- بهش بگو چندتا دوست صمیمی داری؟ چه کاره ان؟ چه ویژگی شخصیتتیشون جذبت کرد که دوستیت رو ادامه بدی باه ...

اره درست میگی از روی دوست هم میشه ی مقداری فهمید چ جور شخصیتی داره ممنون ک گفتی 

2706