2726
بخدا اصلا فکرش نمیکنم اما انگار دلم ی جوری....

خودتو سرگرم زندگی کن از خدا کمک بخواه

ان شاالله یادت میره و بهترینا قسمتت میشه

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرت برنمیگرده

چی بگم اخه

نمیدونم

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
2728
فکر و خیال دیوونم کرده هر چقد سعی میکنم عشقشو از قلبم بیرون کنم نمیشه

عزیزم چرا نشه ؟ خوبم میشه 

من ی رابطه ی فووووق عاشقانه ی ۳ و سالونیمه رو تموم کردم ...طوریکه صبحها با زنگ اون و صداش صبحمو شروع میکردم و شباهم همین‌طور 

اوایل فک میکردم اگ اون نباشه من میمیرم خیلی سخت بودا خیییلی ...اما بعد یکی دوماه شرایط بهتر شد...

الانم یکی از اون بهتر نصیبم شده 

خنده را معنی سرمستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست....
عزیزم چرا نشه ؟ خوبم میشه  من ی رابطه ی فووووق عاشقانه ی ۳ و سالونیمه رو تموم کردم ...طوریکه ص ...

خداروشکر گلم خوشبخت بمونی

اما ن هیچوقت تو زندگیم شانس نداشتم دلم میخواست خدا حداقل.....نمیدونم شاید ی حکمتی توشه همش میگفتم هیچی نداشته باشم بخورم اما اون کنارم باشه

خداروشکر گلم خوشبخت بمونی اما ن هیچوقت تو زندگیم شانس نداشتم دلم میخواست خدا حداقل.....نمیدونم شاید ...

ممنون عزیزم 

اوووه منم ازین حرفا زیاد میزدم ارزش خودمو اینقد اوردم پایین ک فقط اونو تو زندگیم نگه دارم ...

هیچوقت جایی ک منتظرت نیستن نمون حتی ی لحطه ...

من قشنگ درکت میکنم چون شرایطتو داشتم اما تموم شد بالاخره ...واسه تو هم قطعا همینه ...سخته اما شدنیه ...

خنده را معنی سرمستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست....
ممنون عزیزم  اوووه منم ازین حرفا زیاد میزدم ارزش خودمو اینقد اوردم پایین ک فقط اونو تو زندگیم ...

ممنون گلم انشاالله 

بالاخره اونی که اون بالاسره به همه کمک میکنه