2726
عنوان

تاحالا شده توو خواب خودتونو خیس کنین؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3264 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن اون طبیعیه عزیزم نگران نباش  تله عه😂 بخاطر بعضی غذاهااینجوری میشه مثلا من کتلت بخورم اینجو ...

من ال دی خوردم بعدش بخاطر حالت تهوع خیلی شدید قرص متوکلوپرامید خوردم ممکنه از قرصا باشه

2728

شاید نزدیک ارگاسم این طور بشم 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
من یه بار داشتم خواب میدیدم رفتیم توالت ایرانی بخریم     یعنی بیدار شدم رسما داشتم منفجر ...

حالا هفته یش خواب دیدم خیلی دستشویی دارم رفتم توالت بعد انگار 100 تا شلنگ بهم وصله ....از کاسه توالت زد بیرون و تبدیل شد به جریان سریع اب...از پله ها میرفت پایین دقیقا شبیه ابشار اما زرد...خخخخخ

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
چجوری اذیت کرد

اگه توضیح بدم که کاربریمو حذف میکنن.ولی خب به روشهای مختلف .ادم بسیار متشخصی هست .ولی در حین رابطه ی ادم دیگه میشه دست خودش نیست جوری که ادم وحشت میکنه از نگاهاش .مشاور هم رفتن حتی دارو هم خوردن ولی جواب نداد پس مجبورم شدم کنار بیام 

2706