2733
2734

نگاه من ‌‌مانتو کتونام ۴۴ هست، یکی از لباسام که تا زیر زانو هست سایز ۴۸ هست که توش راحتم و یه ذره گشاده، ولی همون لباس سایز ۴۶ کاملا اندازمه، این هم اندازه ای که با متر گرفتم و سه انگشت زیر متر فاصله گذاشتم، دور کمر ۸۱، دور باس ن ۹۹، دور سینه ۹۸، سرشانه ۱۱.۵، قدم ۱۶۸، وزنم ۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری ۸ کیلو از قدت کمتری و سایزت ۴۶ مگه داریم مگه میشه

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2728

وزنت 60 ک سایزت40 میشه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

وا...با این قد و وزن و دور کمر مگه میشه کسی سایزش ۴۸ که هیچ ۴۴ حتی باشه  

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

من با قد ۱۵۳و وزن ۸۰ سایزم ۴۶ بود ک الان با وزن ۵۴ سایزم ۳۸

یا وزنتو اشتباه میگیری یا قطعا قدت

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
نگاه‌ من گیج شدم تو اون جدولی که دارم، بعضی اندازه ها به ۴۴‌میخوره بعضیاش به ۴۶، نمی دونم چبکار کنم؟

ب خود ادمین بگو دور کمرو ایناتو 

خودش بهت میگه چ سایزی بهت میخوره

همه چیز از یه رویا شروع میشه ...🌱🫀🌿
2706