2733
2734

آرزو هامو باید به گور ببرم😔

متاهلم و دانشجو به هیچ کاری نمیرسم یا باید غذادرس کنم یا ظرف بشورم یکی هم بیاد خونمون شوهرم هی دستور میده نهایت کمکم ظرف ببره بیاره بعدم که کارامو کردم خسسسته و کوفته ام یه عااالمه درس و امتحان رو سرم ریخته شبا با سردرد میخوابم😔از یه طرفی بخواطر قرنطینه از لحاظ روحی داغونم

بخدا خسته میشم چشام درد میگیره سرم درد میگیره یا باد طلاق بگیرم درس بخونم یا انصراف بدم خونه داری کنم 

نگید برنامه ریزی که کردم ولی خیلی خسته و کوفته میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شوهرت و زندگیت مهم تره درس برات عشق و دوس داشتن نمیشه ی بغل پر عشق نمیشه اصلا دکتر شو پولدار شو ولی اگه کسیو نداشته باشی ک دوستت داشته باشع چ فایده؟، بچسب ب زندگیت

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

منم شاغلم و شرایطم خیلی سخته تا ۴ سرکار بعد اون ناهار فردا رسیدگی به درسای پسرم کارای خونه شام شب و دوش گرفتن و ........

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706