2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم...

147 بازدید | 21 پست

دیگه کم اوردم ازاین بلاتکلیفی این که شوهرم ولم کرده بایه بچه رفته وقصدش طلاقه مادرش میگفت پسرم که چیزی نداره یه حقوق داره که توقیفش کن ولی هیچی بهت نمیدیم

😕😕😥😥

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خداواست بسازه عزیزم

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2738
چرا مهریه که دارم ۱۱۴تا مادرش میگه اینقدربرو وبیا تاقسط بندی کنی

باوکیل مشورت کن گلم شنیدم که طبق قانون جدید اگرخونواده پسرتوانایی مالی داشته باشندبایدمهریه شماروپرداخت کنن 

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
خیلی الکی البته مامانش وخواهراش میخوان طلاق بدن ازبس حرص منو داشتن

وااا عجب مردایی پیدا میشن الکی الکی زندگیشونو بهم میریزن..

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
چرا مهریه که دارم ۱۱۴تا مادرش میگه اینقدربرو وبیا تاقسط بندی کنی

خاک تو سر مردی که نتونه اطرافیانشو کنترل کنه. نمیدونم چی بگم. الان پدر مادرا دشمن بچه هاشون شدن.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2706