2737
2734

سلام دوستان 

من ۲۹ سالمه قدم ۱۶۵ وزنم ۷۸ واقعا دیگه خسته شدم بچه هم ندارم 

اراده لاغری هم خیلی کمه 

رونام خیلی به هم میچسبه

واقعا نمیدونم چیکار کنم 

قرص لاغری بخورم یا تردمیل بخرم ؟

یا کلا عمل اسلیو انجام بدم

واقعا اعتماد به نفسم اومده پایین 

تورو خدا اگه کسی راهنمایی کنه واقعا ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط ورزش زیر نظر دکتر رژیم باش ۶ ماه میشی ۶۰

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

عمل اسلیو معده برای وزنهای بالای ۱۱۵ عملی که شما مد نظرتون لیپوماتیک که خود من هم میخواستم انجام بدم که منصرف شدم و ورزشو کالری شماری انجام دادم تو دو ماه تقریبا ۱۰ کیلو کم کردم که میخوام تا ۶۰ کیلو پیش برم قدم هم ۱۶۷

فقط خدا
2738

کمکم وعده هات رو کم کن منم اول فک میکردم خیلی سخته ولی واقعا دیدم با نصف اون وعده ها هم میشه سیر شد الان خیلی مراقبم چیزهای الکی نخورم و توی دو ماه پنج کیلو کم کردم شاید دو هفته سخت باشه بعد کاملا عادت میکنی به وعده کم 

عمل اسلیو معده برای وزنهای بالای ۱۱۵ عملی که شما مد نظرتون لیپوماتیک که خود من هم میخواستم انجام بدم ...

توده بدنی بالای۳۵ کاندید عمل هستن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
من مادرم انجام داد گفت زیر ۱۱۵ نمیشه مادرم ۱۱۰ بود پرستار براش ۱۱۵ نوشت

من خودم انجام دادم.معیار برای عمل توده بدنی بالای۳۵ هست و اگه بخوان از بیمه استفاده کنن بالای۴۰

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706