2737
2734
عنوان

چرا انقد اذیتم میکنه

3219 بازدید | 222 پست

امروز اومدیم خونه مادرشوهرم 😭 ی زمین داشتن اطراف شهر .دادن به دامادشون جو کاشته ..شکهرم به مادرپدرش گفت چرا ب داماد دادی تو ک پسر داری می دادی به ما ..اخه قبلا شوهرم گفته بودم ی چیزی بکارم اینا هیچی نگفته بودن .بعد شوهرم گفت مال تونو ب پسرتون نمیدین ب داماد میدین ..مادرشوهرم هی گفت توکه خودت کارداری و خلاصه هرچی از دهنش دراومد زبون درازی کرد ..البته شوهرمم جوابشو داد ..منم ساکوت مطلق کردم .بحث تموم شد.بعدا مادرشوهرم با من قهر کرد😏😳چایی اورد تعارف نکرد .سفره انداخت تعارف نکرد 😑😞اخه من ک حرفی نزدم کلا ساکت بودم فازش چی بود ب من چ ...وا 😑😐😐منو چپ چپ نگاه میکرد . 

امان ازدست این مدل مادرشوهرا  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

من نمیدونم نمیام میگن پیدات نیس میایم هنیشه بحث و دعواس ..دوباره  مادرشوهرم با برادرشدهرم سر ماشین دعواشون شد ی بشقاب پرت کرد خورد به من 😏اصن نمیگن مهمون اومده بحث وجنگ نکنیم ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسرتون اشتباه کرده عنوان کرده اونا صلاح دونستن بدن به دامادشون.حتما از چشم شما دیدن اونا

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

خب دامادشون حتما وضعش خوب نیست اندازه شما

بعدم مگه دخترش بچش نیست؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
چرا با من قهره😞

رک بهش میگفتی الان چرا بامن اینجوری میکنی؟؟؟

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
خب دامادشون حتما وضعش خوب نیست اندازه شما بعدم مگه دخترش بچش نیست؟

دقیقا

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
همسرتون اشتباه کرده عنوان کرده اونا صلاح دونستن بدن به دامادشون.حتما از چشم شما دیدن اونا

من حرف نزده بودم ..خوب برادرشوهرمم شاکی بود  من کاری ب عنوان کردن ندارم میگن چرا با من قهره وقتی نمیدونه 

من سکوت کرده بودما .ایجی من الان ناراحتم سر اینکه توجمع تعارف من نکرد شما میخندی فدات شم؟

نه عزیزم نخندیدم

بامزه گفتی ساکوت😅

ولی خدایی تو دعوای مادر و پسر دخالت نکن و اگر خیلی توهین دیدی ارتباطتو کم کن

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706