2410
2553
عنوان

مادر شوهرم یهویی اومد توی حمام 🥺🥺

5549 بازدید | 99 پست

واقعا درک نمیکنم چراااا اینجوریم

خود پاهام تیرن

ساق پا تا رون سفیدم 

شکمم سبزس

سینه هام خیلییی سفید 

گردن یکمی سبزه اما رو ب روشنی 

و صورتم اصل کااااری روشن نیست اما تیره هم نیست بیشتر روشن میزنع 

راستی دستامم سبزن اما ساق دست تا بازو سفیدم 

شگفتاااااا 

حالا ب جریان مادر شوهر برسم بعد تعریف کلی 

امروز اومدن خونمون من حمام بودم 🥺بعد اجیمو صدا زدم حوله بیاره مادر شوهرم گفت خودم بهش میدم دستمو از در خواستم بیارم بیرون بگیرم یهویی اومد داخل 🥺چند ثانیه نگا کرد بعد گفت چرا هر جات یه رنگه عروس گلم بعد رفت بیرون

خیلی بهم برخورد چرا بدون اجازه اومد می‌خوام ب نامزدم بگم کلی دعواش کنه

بچ ها دلیل این چیه چرا این شکلیم؟؟؟؟

در طول روز شاید دو لیوان آب بخورم بنظرتون آب رو زیاد کنم. پوستم روشن میشه اصن برای داشتن پوست روشن چیکار کنم 

همین یکی رو کم داشتیم 

نه میل به آغاز و نه پایان دارم ، چندیست که مرده ام ولی جـان دارم..😔😔😔دوری کردن از بعضی آدما مثل گرفتن رژیمه بودنشون لذیذه، نبودنشون باعث پیشرفت 😁😐و هیچ‌کس نبود که غم مرا از خنده هایم بفهمد.💔💔💔💔💔شـــــنیدے؟ مـــیـــگـــن بــادنـــیـاعـوضـــــت نــمـیـــکـنــم؟زر میــــــــزنـــنـــــ ! پـاش بـــیـــوفــتــهتــوروبـایـکـی کـه عکــس پــروفـایـلــشاز تــو بـهتره عوضت میکنن،🙄🙄😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خونه اونا رفتی حموم  ؟ 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2714

وا😐به اون چ ربطی داره اه بدم اومد

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

بگو

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2706