2733
2734
عنوان

واااای دهه هشتادی هاااا😱😱🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 15674 بازدید | 1376 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خوب هم هستی عشق خیلی قشنگه هر جور که کیف میکنی عاشق شو

مرسی😢❤😙

والا چند ساله عاشق پسر خالم شدم خیلی اذیت میشم نمیدونم اون اصلا بهم حسی داره یا نه خیلی سعی کردم از ذهنم بندازمش بیرون ولی نشد

الان چند روز پیش هم بودیم دیروز از پیشش اومدم دلم خیلی تنگشه😢😥

2728
ای جااان منم متاهل ۸۰هستم چند وقته؟😉😉😉

چهارساله 

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
من ۱۹ سالمه و عقدم بخدا تو همین تاپیک دیدم دهه ۸۰...۱۹ ساله ...بچه داشت یا ۱۸ ساله دیدم گفته بود ۵ ...

کودک همسری....

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
برای متاهلی واقعا بچه اید ببخشید البته 18 سالگی اصلا مناسب تاهل نیست زودتر که اصلا حرفش هم نزن

گرچه خودمم با ازدواج زود هنگام مخالفم ،،،اما این حرف در مورد همه صدق نمیکنه ،،،

ایران کشوریه با فرهنگ های متفاوت بعصی استان ها زودتر ازدواج میکنن پس نمیشه باقطعیت گفت این سن برای تاهل مناسب نیست،،،هرکس عقیده ای داره

:) 💛
چهارساله 

هفده ازوداج کردم یعنی من اخرشم دیگه شوهرم نذاشت سریع اومد خواستگاری

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2738
مرسی😢❤😙 والا چند ساله عاشق پسر خالم شدم خیلی اذیت میشم نمیدونم اون اصلا بهم حسی داره یا نه خیلی س ...

عزیزم😍😍😍

درکت میکنم کلی عاااشق شدم و کلی فااارق

متاهل دهه هشتادی وجود داره مگه😒😕😕

اره

من

الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
2706