1989
1955
عنوان

واااای دهه هشتادی هاااا😱😱🙈

15147 بازدید | 1377 پست

یکی دو روزه تاپیک دهه شصتی و هفتادی دیدم

گفتم بیاید ما هم دورهمی بزنیم جا نمونیم یه وقت😂😂😂😂

عاشق شدین تعریف کنید

از خاطرات مدرسه بگید

احوال پرسی کنید

اصلا بیاید بشناسیم هم دیگه رو😂😂😂

متاهل های هشتادی بیاید درد و دل😂😂

او را دوست دارم... خیلی ساده حتی بدون قافیه ای شعر و نثری عاشقانه !ولی عمیق از ته دل🥰😍🧿                                        

سالام نوکرم دا😈

خوبای سایت😂💛

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

دهه نودیام الان میان   

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

خانه خود را زیبا تر کنید

1983

متاهل دهه هشتادی وجود داره مگه😒😕😕

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

اومدم گودزیلاهای کوچیک رو ببینم🦖🦖🦖

شوخی میکنم💕😘

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت💔 دستام درد میکنه ببخشید اگر نمیتونم بعضی مواقع جواب ریپلای ها رو بدم💫
دخترا دهه۸۰ بهترین‌از بقیه به نظرم 

😒

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
1984

من هفتادم جاهست بیام یا برم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

من متولد ۸۲ هستم عشق همتون 😁 

سلام به همه ده هشتادی ها گلالللللللل که تو این تاپیک هستن خوب هستین حالتون چطوره

این افتخارتونه که میتی کمان بانو کنارتونه😎 آرهههههه داچ آرههههههه ببین خوشگلم مدیونی اگه بری تو تاپیک دعوا و منو تگ نکنی 😑🔪✌
1976

🖐️سیلام ❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

خودم دهه ۸۰ نیستم ولی یه خواهر شیطون و شیرین دهه ۸۰ دارم.😁😋

Never stop dreaming↔Never give up 🌟 I have a whole little world🌏🗺 in my mind  🔸اگر با نظراتم مخالف هستید، لطفا ریپلای نکنید، نظرات متفاوتند.♾ بنا به دلایلی درخواست دوستی را قبول نمی کنم.❌🙏 💥 📌📵⬅شاید به خاطر مشغله تحصیلیم یه مدت توی سایت کمتر فعال باشم.🤓🙈🎓📚   🌹لطفا برای رسیدن به هدفم برام یه صلوات بفرستید،خیلی ممنونم.⚘🙏 °°° ↩من می توانم و موفق می شوم.🔜🎯  💃●قانون جذب😃❤💁🔝     یک عدد دختر عینکی👓 هستم.🤓😎👓😍 باهدف، مهربون، درون گرا و دمدمی مزاج!!!🙈😂❤👌 شکمووو🍕🍔🌭🌮🍟🍰🍫🍬🍦🍝🍿🍣🍹☕🍽   🔚 شاد زیستن😃💖👍 🔚.
من هفتادم جاهست بیام یا برم

بیا اونور😒😒😒😒😂😂

تو متفاوتی       .......        .......  چون .......        👈👈           من عاشقتم 😊😎  به ما کارونی میگین ماکارانی؟ 😐 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هر کی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😋🐑 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق مهم دنیا بود .... و پیدا کردنت اولیش 🌱💚🌈 یه دل داری و هزار دلبر؟ یه وقت گُشنه نمیری کفتار 😒😏 کاربر قدیمی ام 😒