2726
عنوان

زندگی با بی حرمتی

277 بازدید | 23 پست

یه سوال با توجه به زندگی دختر عمم و مشکلاتش تو رو خدا به نظرتون اگه خود دختر و پسر بخوان میشه دوباره زندگی کنن با هم لطفا همتون جواب بدید هرکی میبینه پای یه زندگی وسطه 

متوجع نشدم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگر خودشون واقعا بخوان زندگی کنن و اشتباهاتشونو اصلاح کنن، بله میشه، ولی باید روابط خودشونو با خانواده‌ها مدیریت کنن تا بخاطر دیگران مشکل ایجاد نشه توی زندگیشون.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
گذاشتم لینکشو عزیزم 

من تا ص ٥ خوندم این عروس خانوم ثبات رفتاری نداره و وقتی خودش نمی خواد زندگی کنه کسی نمی تونه چون رفتارهای خانواده عروس از لحظه اول اشتباه بود اخه کسی تو خونه اب باز میکنه?? مردم تی می کشن بهتره جدا بشه زودتر بره با یکی تو سطح فرهنگی خودش ازدواج کنه اون داماد هم با یکی ازدواج کنه خوشبخت بشه

بنظرم با این آبرو ریزی زندگی نکنن بهتره 

دختر عمم هنوز ته دلش دوسش داره پسره هم با بابام حرف می‌زد حس کردم همینطوره هرچند میگفت ازش متنفرم هر دو طرف طرف مقابل را مقصر میدونن 

من تا ص ٥ خوندم این عروس خانوم ثبات رفتاری نداره و وقتی خودش نمی خواد زندگی کنه کسی نمی تونه چون رفت ...

خودش اشتباهش رو قبول داره تا حدودی. شستن کف برای وسواسش هست پسره میگفت اگه واقعا به خودم میگفت که من قراره بشورم نمیزاشتم این شر درست بشه اما قبلش بهش گفته بودم که نریز و ریختن. بدتر همه دعوای دوم شون 

2706