2733
2734
عنوان

غده چربی پایین کمر😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 9052 بازدید | 34 پست
من تو سرم دارم ،دوتاش دراوردم ،ولی اگر درد نداره بهش دست نزن،من سرپایی تو مطب برام در اورد،اصلنم درد ...

کاریم نداشت یه خرده فشار دادم و دست زدم درد گرفت، پس توی مطبم جراحی انجام میدن خداروشکر😅 اخه توی این اوضاع کرونا واقعا ادم می ترسه بره بیمارستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما تازگیا عمل کردید؟ یادتون هست هزینه عمل توی بیمارستان و مطب چقدر بود؟

نرخش فرق داره من دوسال پیش با بیمه زیر صد شد ولی تومطب ۲۰۰تومن میشد دکتر پوشت میکفت ۴۰۰میگیرم ولی برو جراح عمومی خودش صلاح بدونه تومطب بشه انجام‌میده جراح بهتره کامل درمیاره

یا رب العالمین
2728
سلام عزیزم منم مثل شما شدم  و تازگیا فهمیدم بالای کمرم به غده چربیه و الان که فهمیدم و یک ...

عزیزم من رفتم جراحی عمومی دکتر معاینه کرد گفت کوچولوئه خطری نداره تو جاهای مختلف بدن خیلیا هست و اصلا خبر ندارن چون دستکاری کردی دورش اب جمع شده احساس درد میکنی و هم یه خرده حساس شدی بعد گفت اگه میخوای برو عکس بنیر بیار عکسم گرفتم اوردم گفتن خداروشکر همون طوری نیست و همه دارن...شما هم میتونید به متخصص جراحی عمومی مراجعه کنید و درصورت نیاز بعدا واسش عکس ببرید ولی پیش دکتر خوب برید که الکی نخواد عمل کنه دربیاره... غدد چربی توی بدن خیلیا هست و بی خطره ولی بعضیا میان درش بیارن تحریکش میکنن یهو خطرزا میشه کسیو توی فامیل دورمون میشناختم تازه غده بزرگ داشت اومده عمل کنه دربیاره بدخیم شد و ... ولی برادرش داشت کاریش نداشت الان هفتاد هشتاد سالشه زندس... حتی اگه گفتن احتیاج به عمل هم داره شما به حرف یک دکتر بسنده نکنید و حتما توسط چندتا دکتر معروف و خوب معاینه بشید... ولی احتمالا مثل من دچار وسواس شدید و چیزی نیست❤

2738
 شما توی کمرتونه؟از روی پوست معلومه یا نه؟ اگه دستکاریش کنین یه کم درد میگیره؟یعنی چون نزدیک نخ ...

سلام غده تون چی بود منم مثل شمام به اضافه ی اینکه درد دارم بخصوص دوران پریودم

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
سلام غده تون چی بود منم مثل شمام به اضافه ی اینکه درد دارم بخصوص دوران پریودم

غده چربی بود عزیزم اصلا هم جای نگرانی نداشت نباید دست کاریش کرد دورش اب جمع میشه درد میگیره برید پیش پزشک جراح عمومی معاینه میکنه اگه لازم باشه میشه عکس بگیرید از لحاظ ابعاد و ... بررسی میکنن اگه اندازه کوچیکی داشته باشه و ببینن عادیه کاریش ندارن... اکثر ادما این غده ها رو توی بخش های مختلف بدنشون دارن... برید دکتر که خیالتون راحت بشه ولی نگران نباشید🌷

غده چربی بود عزیزم اصلا هم جای نگرانی نداشت نباید دست کاریش کرد دورش اب جمع میشه درد میگیره برید پیش ...

ممنون که وقت گذاشتی من دو تاست تو کمرم نزدیک نخاع وقتایی که خیلی کار میکنم یا پریود میشم خیلی درد میگیره 

غده چربی بود عزیزم اصلا هم جای نگرانی نداشت نباید دست کاریش کرد دورش اب جمع میشه درد میگیره برید پیش ...

سفته ولی زیر دست تکون میخوره چند سالم هست اندازه ش همونه 

سفته ولی زیر دست تکون میخوره چند سالم هست اندازه ش همونه 

سلامت باشیدعزیزم ❤

با این اوصاف که در صورت کار زیاد درد میگیره حتما برید دکتر تا خیالتون راحت ان شاءالله که چیزی نیست

سلام عزیزم

من دو طرف کمرم دوتا غده چربی دارم. قبلا که باردار بودم دکتر رفتم دیدن گفتن مشکلی نداره

الان بزرگتر شده جوری که اگه بلوز چسبون بپوشم و یکم خم بشم هرکسی از پشت سرم نگاه کنه میگه پشت کمرت چیه. غده چربی بزرگ میشه؟؟ یا نباید تغییر کنه؟؟  البته خودمم اضافه وزن دارم نمیدونم تغییر سایز غده عادیه یانه

مال شما اندازش تغییر نکرده؟؟

😍الهی به امید تو❤میشه برای سلامتی بچه هام یه صلوات بفرستید؟
سلام عزیزم من دو طرف کمرم دوتا غده چربی دارم. قبلا که باردار بودم دکتر رفتم دیدن گفتن مشکلی نداره ...

سلام عزیزدلم

گفتن ممکنه تغییر اندازه بده شاید در محدوده طبیعی ایرادی نداشته باشه ولی حتما برید پیش یه دکتر جراح عمومی خوب توی شهرتون. احتمالا واستون میفرسته عکس بگیرید تا تشخیص بدن عادیه و جای نگرانی نیست یا باید یه جراحی کوچیک داشته باشید و برش دارید. برید دکتر تا خیالتون راحت باشه ولی نگران نباشید غدد چربی اصولا خطری ایجاد نمیکنن. درد ندارید که؟

2706