2726

میخوام یکمی راهنماییتون کنم تا انشالله موقع خرید از آنلاین شاپ ها کلاهبرداری نشه ازتون چون اینما من چند باری دیرم که خانم اا اومدن گفتن که ازشون کلاهبرداری شده و یا اینکه برای همه کد فرستادن ولی برای اونها کدی فرستاده نشده. شما خودتون باید پیگیری کنید و ک  رو بگیرید و یا اینکه مثلا تو استوریهاشون کد مرسوله ها رو میزارن مدام استوریهاشون رو چک کنید. .اول اینکه پیجی رو که دنبال میکنید و محصولات رو معرفی میکنن و اگه از محصولی خوشتون اومد خواستین بخرید سعی کنید اول با ادمین اون پیج ارتباط برقرار کنید و ازش سوال بپرسید. بعد تو قسمت هایلایت ها برید و رضایتمندی مشتریها رو ببینید و کد مرسوله ها رو ببینید. اگه سایت دارن سایتشون رو هم چک کنید و نظرات رو هم ببینید. اگه خواستین خرید کنید اول یه محصول رو خریداری کنید بعد از ادمین بپرسید کی میفرسته به پست. اگه مثلا شب ثبت سفارش داشتین فردا مثلا سر ظهر پیام بدید و کد مرسوله رو از ادمین بخوایید

بعد برید تو سامانه ی کد رهگیری 

https://tracking.post.ir/

کد مرسوله رو تو کادر بنویسید یا کپی کنید و بعد سرچ رو بزنید و مشخصات مرسوله و تاریخ و ساعت ارسالی رو میتونید اونجا چک کنید اگه وارد پست شده که یعنی اون میج کارش رو درست انجام داده. وقتی هم مرسوله رو تحویل میگیرید همونجا چک کنید که خودشه یا نه. 

امیدوارم که کمکی کرده باشم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا دیگه نمیشه بیشتر از ۱۰۰تومن اینترنتی خرید کرد از دیجی😐

چرا نمیشه اتفاقا دیشب برادرم خرید داشت 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
عکس غیر ژورنالی هم باید از طرف بخواین چون بعصی وقتا رنگ و مدلش با چیزی که تبلیغ میکنه زمین تا آسمون ...

این که بله دقیقا. البته من اگه ففط به عکس باشه رو سفارش نمیدم و اگه ببینم اغراق تو کاربرد اون محصول هم باشه اصلا سفارش نمیدم و پیج هایی که میبینم محصولات فیک میدن اما به اسم اورجینال میفروشن رو کلا انفالوو میکنم

ممنون بابت اینکه راهنماییمون کردی      

قربانت. ❤❤

چرا نمیشه اتفاقا دیشب برادرم خرید داشت 

نمیدونم والا من ۳۵۰خرید کردم هرکار کردم هی زد سقف تراکنش روزانه از رمز ایستا بعد زدم اینترنت نوشته بود برا خرید اینترنتی تا۱۰۰تومن میشه انجام داد الان باید ۴بار هزینه پست بدم برا وسایلم

نمیدونم والا من ۳۵۰خرید کردم هرکار کردم هی زد سقف تراکنش روزانه از رمز ایستا بعد زدم اینترنت نوشته ب ...

شتید سایتش خیلی شلوغه و فعلا هنگه .