2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شوهر من وقتی عصبانی جذاب تره 🤣😂🤣

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

من با خانوم دوست شوهرم خیلی دوستم قرار شد زنشو بذاره پیش من باشوهرمن برن مزرعه حالا اومدن درخونمون دوستم چشاش باد کرده بود گفت که میخواد به زور منو بذاره خونه بابام دعواشون شده بود هر چی گفتم بذار خانومت پیش من بمونه تنهام گفت نه دلش برا مامانش تنگ شده میخوام ببرمش بمونه پیش مامانش از چشاش اتیش میبارد دلم برا زنش خیلی سوخت هر کار کردم نبرش نشد

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2714

خب چرا دوستتون نمی‌خواست بره خونه ی مامانش؟؟ واسه قهر می برد خانومشو که دنبالش نره بعد؟ 

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕
خب چرا دوستتون نمی‌خواست بره خونه ی مامانش؟؟ واسه قهر می برد خانومشو که دنبالش نره بعد؟ 

اره واسه قهر میبرد خیلی دلم سوخت

اره واسه قهر میبرد خیلی دلم سوخت

چه بد که همسرشون خوددار نیستن و زود کار رو به خانواده ها میکشونن مشخصه شوهرشون زورگو و بی منطق هستن

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕
چه بد که همسرشون خوددار نیستن و زود کار رو به خانواده ها میکشونن مشخصه شوهرشون زورگو و بی منطق هستن

اینا (شوهرمم جزوشونه)کلا طایفه ای زورگوهستن وقتی بزنه سرشون دیگه هیچی حالیشون نیس

اینا (شوهرمم جزوشونه)کلا طایفه ای زورگوهستن وقتی بزنه سرشون دیگه هیچی حالیشون نیس

کاملا از شواهد موجود مشخصه ان شاء الله مشکلشون زودتر حل شه😔

کاملا از شواهد موجود مشخصه ان شاء الله مشکلشون زودتر حل شه😔

بنطرت من چکار کنم؟نکنه دعواشون سر ما بوده؟

2706