1874
1955

خانوما من مام نمیخام بزنم جدا از تیره شدن پوست شیمیایی و عوارض خودشو داره 

سنگ مرداب میخاستم بخرم میگن سرب داره و سرطان زاس 

شما خودتون چی کار می‌کنید؟؟ 

دیوونه شدم از بوی عرق 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1967
1974
زینک😁😂

زینک فقط میشه هفته ای یکبار استفاده کرد باعث غده وخیم توی زیربغل میشه 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

اسپری ب کل بدنننم و ابرسان به کل بدنم.کرمم میزنم پوستمو یه روز درمیونم نیرم حموم بو نمیگیره اصن

از یکم دی ماه من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....#دافنه_دوموریه

من زاج سفید پودر کردم میرنم عالیه و مام

آموزش مجازی خیاطی انجام میدم باهزینه مناسب اگر دوست دارید لباسای خوشگل واسه خودتون بدوزید درخدمتم❤🌹🍁دریام💞برای سلامتی مادرم وپدرم صلوات میفرستین🙏بهم بگید منم بفرستم ❤یک روزدختری خواهم داشت که تمام دنیای من است🤩شبیه خودم باچشمانی زیباکه همه ی دنیا را زیبا می بیندعاشقانه زندگی می کند .مهربانی رایادش میدهم...یادش می دهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را ❣آنوقت هیچوقت تنها نمیماند👧روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر😘 بسیار مهربان تر 😊بسیارصبورتر🥰 دوستان گلم برام دعاکنید با دلای مهربونتون که مادربشم به زودی🌻😘❤