1874
1955

حال اینروزام خیلی بده 

طوری ک اطرافیانم ک ترکم کردن 

خانوادمم مشغوله کار خودشونن 

یا گاهی اوقات میگن تو چ قد کسلی چ قد پرخاشگری و چ قد ارومی تو جمع یا اصلا هیچ ادم حسابم نمیکنن 

شرایط رفتم پیش روانشناسو مشاوره ام ندارم 

نمیتونم تصمیم گیری کنن رو تصمیمم ثبات ندارم 

بیحالم 

الکی الکی دپرس میشم 

اعتمادب نفسم صفره 

بلد نیستم باحال باشم بگم بخندم 

چهرم و شخصیتم خیلی خشکه 

اگ کسی میتونه کمکم کنه درخاست دوستی بدهل

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊

عزیزم روانشناس حرفه ای و باسواد جایی غیر از کلینیکش نمیتونه به شما در این شرایط کمک کنه. اینجا محلیه برا دانشجوهای روانشناسی تا روی شما به شکل غیرحرفه ای تمرین کنن و روی حالت اسکی برن

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983
شاید بتونم در این مورد راهنمائیتون کنم اما از دید روانشانسی نه ولی به غیر از خودتون کسی نمیتونه برات ...

اره دقیقا ه

مخالفی ، توهین کنی فرهنگو شخصیت خانوادگیتو نشون دادی 🙃و مطمعن باش جوابی دریافت نمیکنی چون نمیتونم لولمو بخاطرت بیارم پایین😊
هدفی نداری برا همین اینجوری هستی 

نمیتونم داشته باشم چون اصلا افسردم امیدی ندارم

1984

چرا همه چیو بی خیال نمیشی و بشینی یک مهارتی که دوست داری یاد بگیری؟

یچیزی مثل کاراهای هنری و ازش پول دربیاری یا یه پیج اینستا باحال بزن 

من خودم جدیدا عاشق انیمیشن یا طراحی اپ مبایل شدم

میدونی؟ زیاد این دنیارو جدی نگیر خودتو مشغول کن غذاهای خوشمزه درست کن بخور وزرش کن و حالشو ببر😍

وقتی پولدار شی برا همه عزیز میشی😉

چرا همه چیو بی خیال نمیشی و بشینی یک مهارتی که دوست داری یاد بگیری؟ یچیزی مثل کاراهای هنری و ازش پو ...

اره دقیقا پولدار باشی عزیزی 

همه ی اینکارایی ک گفتیو کردم اما یه مشکل بزرگتر دارم  

من مشاور نیستما سنتم که از بحران جوانی گذشته 🤔🤔🤔🤔🤔 به چی فکر میکنی که افسرده میشی؟

به همه چی نمیتونم بگم بیخودبی جهت به تنهایی خودم ب بدی دیگرام در حقم اینکه دوستی ندارم صمیمی همکلاسیام بدن

1976
به همه چی نمیتونم بگم بیخودبی جهت به تنهایی خودم ب بدی دیگرام در حقم اینکه دوستی ندارم صمیمی همکلاسی ...

به ازدواج فکر نمیکنی؟

منم اهل دوست نیستم حتی یدونه هم ندارم😥😥😥

ولی از وقتی ازدواج کردم همه کسم شد همسرم

به ازدواج فکر نمیکنی؟ منم اهل دوست نیستم حتی یدونه هم ندارم😥😥😥 ولی از وقتی ازدواج کردم همه کسم ...

خاستگار ندارم یه چندتا هستن ک ب درد نمخورن

اه الان مشکل بزرگ همین خواستگاره میفهممت کسی درکت نمیکنه

نه پست بالا گفتم