2733
2734
عنوان

از دست این شوهر بیشورم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 51 پست

🤐🤐🤐🤐🤦‍♀️واقعا که 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بی ثقاوت باش ازت سوال کردن بگووو لازم نبوددد همش پیشمه تو رو خدا زندگیاتون را رو دایره نریزید چش می ...

منم همینه نظرم چگوش جان یا باید برای دل خودت بزاری و از مردم توقع نداشته باشی یا اینکه کلا بیخیال بشی این داستانو...

2728

یه تجربه ، اگر هم پیج اینستا داری اصلا شوهرت و فک و فامیلش توی پیج ت نباشن، فقط دوستات و فامیل خودت، همه شونو از پیج ت بنداز بیرون، بگو آدمی که از خوشحالی من خوشحال نمیشه توی پیج م نمیخوام تمام، خودتو راحت کن که از فکر لایک کردن اونا نجات پیدا کنی

منم اصلا نمیذارم دیشب یدفعه گفتم یدونه بذارم 

حالا که خوب حسودا رو شناختی پس حواست بیشتر جمع باشه اتفاقا ندونن که چه میکنی براشون جذاب تری و فضول تر میشن😂😂 سالگرد ازدواجتونم مبارک💚💚

2738

درگیر خانواده شوهرت نباش اینجوری همیشه باید حرص بخوری

بعد هم عکس لختی گذاشتن جاری، چه ربطی به لایک نکردن عکس شما توسط شوهرت داره؟؟؟؟؟ 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
اینستا و لایک و کامنت انقد ارزش داره ک بخاطرش خودتونو ناراحت کنید؟؟؟ اگه میخواین در ارامش باشین این ...

من اینستا دارم و در ارامشم😑 چون هرگز عکسی نه از خودم نه از کسی نه مناسبتی میگذارم. شش ساله اینستا دارم شاید بیست تا عکس باشه ک عکس گل و طبیعت و شیرینی و نقاشی دخترم هست.تا الان نگاه نکردم ببینم کدوم چندتا لایک خورده و کی لایک کرده کی نکرده

آره دقیقا حالا ی لایک انگشتش رو میزد مردن نبود ک براش

چون اینجوری فک میکنه اگه لایک کنه پیش خونوادش ابروش میره که به زنش احترام گذاشته.درنتیجه واسه دلخوشی خانوادشون زنو بی محل میکنن.

درکل بی خیال اینجورشوهراباید شد

2706