2733
2734
عنوان

چگونه سایز نشیمنگاه خود را کوچک کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 120 پست
دلم واسه نشیمنگاهش سوخت خیلی درحقش کم لطفی میکنه    

😂😂😂😂بابا چیکارش کنم همش میکوبم تو سرش

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی عزیزم

موفق و سلامت باشی گلم💕

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
آخه خیلی عجیبش کردی بد بختو

😂😂😂😂😂بدبخت سرش خورد گنده بک گاو

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
نه.برای حجم دهی و خوش فرمیه. چربهای اضافی رو آب میکنه و ماهیچه رو فرم میده. ازون حالت پهن و صاف در ...

برای من برجسته هست میخوام نباشه خب  

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه
نه.برای حجم دهی و خوش فرمیه. چربهای اضافی رو آب میکنه و ماهیچه رو فرم میده. ازون حالت پهن و صاف در ...

کسایی که هیچی ندارن صافه چه غلطی بکنن😫

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
2738
زایمان طبیعی🤪

بزار اول شوهر کنم بعد چشم

آخه شنیدم بعد از ازدواج اندام آدم بزرگ تر میشه میخوام بدونم راسته یا نه

من بزرگ بود
ولی خب به اندامم میومد
بعد ازدواج و. بارداری کلا شکفت چه شکفتنی
ولیمنم دوستش دارم
مردا هم خیلی دوست دارن

من بزرگ بود ولی خب به اندامم میومد بعد ازدواج و. بارداری کلا شکفت چه شکفتنی ولیمنم دوستش دارم مردا ...

آخه منم دوتا زایمان داشتم ولی صافه صافه چکار کنم

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
2706