2733
2734

بابام معتاده بداخلاقه بی مسیولیته دائم بهم تیکه میندازه ۱۹سالمه اما حس میکنم روحم شبیه پیراهای ۸۰سالس خیلی عذاب کشیدم تو زندگیم و تمومم نمیشن 

تو روستاهم هستیم جایی رو ندارم برم دانشگاه هام تعطیلن 

خسته شدم یه نفرم دوست داشتم اما فهمیدم اون خودش شخص دیگه ایو دوست داره خلاصه از هر لحاظ داغونم😔😔😔

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

من🙂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

بچه ها اگه میشه بیاید تایپک اخرم کمک کنید یه دروغ گو رو بندازیم بیرون از نی نی سایت

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگع نگا ب همه تایپکام بندازی مشکلم همین کمبوده محبتاس

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
2738
اگع نگا ب همه تایپکام بندازی مشکلم همین کمبوده محبتاس

😞

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

عزیزم بیشتر دخترا همینن مثلا من از روی ناچاری به یه پسر مجازی رو آوردم دیشب بهش گفتم دوستت دارم و وابستت شدم در صورتی که اونم گفت منم وابستتم ولی الکی میگفت واقعا باهام سرده ، الان که فکرشو میکنم خودمو کوچیک کردم ولی چیکار کنم دیگه😔😔😔😔😔😔

عزیزم بیشتر دخترا همینن مثلا من از روی ناچاری به یه پسر مجازی رو آوردم دیشب بهش گفتم دوستت دارم و وا ...

عزیزم منم خانوادم خیلی بد بودن از سراجبار 14سالگی ازدواج کردم شوهرمم عین گاو میمونه حالا خوبه بچم هست حداقل دلم خوشه به وجود اون وگرنه هیچکس رو ندارم

عزیزم منم خانوادم خیلی بد بودن از سراجبار 14سالگی ازدواج کردم شوهرمم عین گاو میمونه حالا خوبه بچم هس ...

وای چقدر بد خدا کنه این حس تنهایی یه روزی برای همه تموم بشه من که واقعا داره دیوونم میکنه 

2706