2737
2734
عنوان

فولیکول۱۸×۲۳

105 بازدید | 5 پست

سلام دوستان تورو خدا هرکی انلاینه هرکی تجربه داره جواب بده الانم دارم با گریه مینویسم من چن ماه پیش سونو داده بودم فولیکولام چندتا بودن ولی ۱۰×۹ دکترم گف تخمک نداری این ماه دارو لتروزول خوردم از سوم تا هفتم الان که روز ۱۴ هستم رفتم سونو دادم گفت یه فولیکول داری۱۸×۲۳

روزهای ۱۱-۱۲-۱۳ رابطه داشتم خیلی هم دوس دارم اگه انشاالله شد دختر باشه از بچگی ارزوی دختر داشتم

اما میترسم تا وقتی تخمکم بیاد اسپرما بمیرن و دوباره باردار نشم 😔به نظرتون الان هم اقدام کنم با سرکه بشورم ممکنه باردارشم و دختر باشه؟؟؟

البته اول از خدا بچه ی سالم میخوام بعدش دختر😍

کسی بوده مثل من باشه؟ وقتی کیت تخمک گذاریش مثبت شده رابطه داشته باشه و دختر بشه؟؟؟

خدا جون خودت مواظب عزیزانم باش❤

نفهمیدم چرا گریه میکنی

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفهمیدم چرا گریه میکنی

اخه خیلی از خدا میخواستم این دفعه تخمک داشته باشم نمیخوام ایرادی داشته باشم تو بارداری الان که فولیکول غالب دارم میترسم نشه نمیدونم چرا گریم میاد فقط😭

2731
یک شب درمیون نزدیکی داشته باش دختر وپسرشو بسپار بخدا.همون قبلش تو اب وسرکه هم بشینی خوبه

سپردم به خدا انشاالله که سالمشو بهم بده ولی آرزومه دختر داشته باشم از دوران نامزدی هم چند دست لباس دخترونه و کفش خریدیم نگه داشتیم هیچوقت فک نمیکردم بخاطر بارداری دست به دامن دکتر و دارو بشم و آرزوم بشه نی نی

سپردم به خدا انشاالله که سالمشو بهم بده ولی آرزومه دختر داشته باشم از دوران نامزدی هم چند دست لباس د ...

انشاالله همون میشه ک میخای سالم وصالح..اره واقعا بچه دارشدن سخت شده خدا هیچکس وچشم انتظار بچه نذاره خیلی سخته