2737
2734

این جور موارد گزارش تایپک ب درد نمیخوره بچع ها دروغه وقتی همه تایپکاش باید لغو کاربری بشه اونجور ک میکنید بازم تایپک میزنه من نمیتونم تک کنم یکی ای دیشو تک کنه اسمش عقرب بودaghrab

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

نی نی یارم تک کنید من نمیتونم

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

حرفاش خیلییی تناقض داشت اول میگف خواهرم داره به دنیا میاد یه جا گف برادرم داره دنیا میاد یه جا عروس داشتن یه جا پسره!

وات د فازززز  

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفاش خیلییی تناقض داشت اول میگف خواهرم داره به دنیا میاد یه جا گف برادرم داره دنیا میاد یه جا عروس ...

حالا تایپک اولشم میگفتش ک ابجیم نشون میده بادست میگه ب وسیله هام بگو دست نزنه😑😑

2731
حرفاش خیلییی تناقض داشت اول میگف خواهرم داره به دنیا میاد یه جا گف برادرم داره دنیا میاد یه جا عروس ...

عزیزم میشه تکش کنی نی نی یارم تک کنی 

چیشده بود

بابا یه ادم دروغ گو اومده میگه جنه عاشقم شده خوشتسپه نمیدونم چیه ازیتم میکنه تایپکای قبلیشم این شکلی بود بعد همش دروغ یه بار میگه تک فرزندم یه بار میگه ابجیم یه بار میگه زن داداشم

تگش کن اینجا ک گزارش بزنیم براش

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738
تگش کن اینجا ک گزارش بزنیم براش

بلد نیستم عزیزم اگه میشه یکی تک کنه اسم کاربریشو نوشتم من هرچقد تک میکنم نمیشه@aghrab

اره منم بهش گفتم دروغ میگی برگشته میگه من جن دیدم خوشگل بود فلان بود

عین چی دروغ میگن خجالتم نمیکشن اینا از جنو شیطانم بدترن ک

خدا شفا بده همه مریضا رو علی الخصوص مریض های روانی

امین

@aghrab      

اینه؟

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
@aghrab     اینخ؟

اره خودشه نی نی یارم تک کن اگه میشه

2706