2726
عنوان

شیش ماه برای عقد کم نیست؟؟؟🙄🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه به نظرم خیلی خوبه اگه شرایطش مهیا هست و خونه و جهیزیه آماده است که چرا تعلل کنی برو سر خونه زندگی البته سعی بکن تو این ۶ ماه خوب شوهرت رو بشناسی و همه جوانب اخلاقیش رو در نظر بگیرید حتی شده چند بار امتحانش کنی

😔
2728
شاید ما چون خداروشکر هنوز مشکلی نداریم اینطوری فکر میکنم

خداروشکر،پس حتماقبل اینکه به مشکل بربخوریدبروسرزندگیت،ازمن دوتاخانواده واقعاهمودوست داشتن اماالان😐این اواخردیگه داشت کارام به جدایی میکشید،اونقدری طولش نده که حرمتای بینتون ازبین بره

لطفالایک نکنید،ممنون
خب اگه قبل عقد آشنایی نداشتین یا فکر میکنی هنوز واسه خانوم خونه شدن آماده نیستی طولانی ترش کن

اشنایی به اون حد نه ولی همسایه بودیم برای اشنایی نمیگم چون دوران خوبیه دوست ندارم زود تموم شه...دانشگامم تموم شده کاری ندارم عقب بناازمش

الان شنبه میشه ک ما یکسال هست نامزدیم  دوران خوبیه دعوا داره قهر داره گریه داره خوش گذرونی دار ...

اوهوم😕😕ما بهمن پارسال باهم اشناشدیم اسفند نامزد کردیم خردادم عقد😐😅

منم ۶ ماه عقد بودم خیلی خوش گذشت کلی سفر و تفریح بدون دغدغه خانه داری و مسئولیت زندگی الان میگم ک ...

یه کامنت میخونم منصرف میشم یه کامنت میخونم بیشتر تشویق میشم😂چون تصمیم دارم اگه خدا بخواد بلافاصله بعد از ازدواج بچه دار بشیم میگم کیف این دورانو ببریم😅

اشنایی به اون حد نه ولی همسایه بودیم برای اشنایی نمیگم چون دوران خوبیه دوست ندارم زود تموم شه...دانش ...

خونه و جهازت آمادس؟ آخه عقد تا ۶ ماه شیرینه بعدش مشکلات میان کم کم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
2706