2733
2739

پیاز داغ زیاد درست کن واسه چند روز 

مرغ مناسب سوخاری بسته بندی و فریز میکنم موقع طبخ فقط سرخش میکنم 

مرغ نگینی خرد شده دارم خیلی کارها میشه باهاش کرد

گوشت چرخ شده 

همبرگر خونگی درست کن و فریز میکنم موقع طبخ فقط سرخش میکنم 

سوسیس و کالباس خونگی درست کردم و فریز میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به جز گوشت و مرغ و ماهی اینایی که تو فریزر میذارم: لوبیا استانبولی نیم پز، مواد اماده فلافل، سبزی کوکو، سبزی دلمه، سبزی قورمه. پیاز سرخ کرده.(مثلا ده کیلو پیاز رو یه بار سرخ میکنم) ماکارونی هم خیلی دوست داریم همیشه ازش به مقدار زیاد تو خونه هست.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
پیاز داغ زیاد درست کن واسه چند روز  مرغ مناسب سوخاری بسته بندی و فریز میکنم موقع طبخ فقط سرخش ...

اوووه چه همه کار 

شاغلی؟

اون وقت کی وقت میکنی 

دوست عزیز توضیح بده اینا یی که گفتین مخصوص مرغ سوخاری و سوسیس و کالباس و همبرگر چطور درست میکنی 

از وسایلی که استفاده میکنی هم بگو 

2738
پیاز داغ زیاد درست کن واسه چند روز  مرغ مناسب سوخاری بسته بندی و فریز میکنم موقع طبخ فقط سرخش ...

کالباس چطوری درست میکنی 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تجربه خودم بهت میگم من گوشت چرخ رو و پیاز رو با رب سرخ میکنم میارم تو یخچال یا فریز فرداش که از سر کار اومد میندازم تو ماکارونی یا استانبولی .برنج تو پلو پزم میزارم سه سوت آمده است .کلا اگه وقتی خسته بود نمی تونستی همون لحظه درست کنی مقدمات غذا رو از روز قبل درست کن مثلا عدست بشور بازار خیس بخور از شب قبل یا حبوبات خیس خورده تو فریزر داشته باش.پیاز داغ یه مقدار بزار تو فریزر و...

2706