2737
2734
عنوان

بنظرتون یه مرد چهل

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و اگه گرم مزاج باشه؟ 

خیلی دلایل زیادی داره 

شاید فکرش مشغوله 

کارش سخته که قدرت جسمانی رو ازش میگیره 

شاید خودارضایی میکنه 

شاید با کسی دیگه در ارتباطه 

شاسد از پارتنرش لذت نمیبره و تمایلاتش رو سرکوب میکنه 

خییییییلی دلیل داره

2728
و اگه گرم مزاج باشه؟ 

اگه خیلی به غرورش بربخوره حتی میتونه کلا بذاره کنار و خودکفایی پیشه کنه  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
اگه خیلی به غرورش بربخوره حتی میتونه کلا بذاره کنار و خودکفایی پیشه کنه    

متوجه نشدم 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2738
دروغ بگم خب نظرموگفتم منظورم اینکه به سن نیست به مزاجه

اها هاته؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
متوجه نشدم 

یعنی یکی از دوستام شوهرشو شدیدا رنجوند اونم با اینکه خیلی گرم بود کلا اعتصاب سک-س کرد  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
یعنی یکی از دوستام شوهرشو شدیدا رنجوند اونم با اینکه خیلی گرم بود کلا اعتصاب سک-س کرد    

مگه میشه لابد جای دیگه خودشو تامین میکرده

میشه بگی چکار کرد که رنجوندش

ربطی به سن نداره

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706