2410
2553
عنوان

عشرت و خوش شانس و بیلدیز و زندگی و عصمت فقط بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 6577 بازدید | 1322 پست
بچه هایی که تگ کردم شب بیاین تو این پست حرف بزنیممم😍 @زندگی64     @چزچزت   ...

عزیزم میشه ازت خواهش کنم نی نی یار 5 رو واسم تک کنی اسم کابریمو عوض کنه آخه شناسایی شودم😔😔😔😔هر چقدر خودم تکش کردم جواب نداد😔😔

....
عزیزم میشه ازت خواهش کنم نی نی یار 5 رو واسم تک کنی اسم کابریمو عوض کنه آخه شناسایی شودم😔😔😔😔هر چ ...

چشم حتما

@نی_نی_یار_5    

ایشون میخواد اسم کاربریش عوض شه رسیدگی کنید لطفا

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میشه ازت خواهش کنم نی نی یار 5 رو واسم تک کنی اسم کابریمو عوض کنه آخه شناسایی شودم😔😔😔😔هر چ ...

نکنه شب نیای یا پیدات نکنم به یکی از بچه ها یا من پیام بده اگه اسمت عوض شدا😭

خیلی مهربونی عزیزم خوشحال میشم حتما منم تگ کنین تو جمعتون 😍😍🌹🌹🌹🌹

باشه چشم مهربونم😍❤

2720
ممنونم عزیز دلم😍شاید 10 بتر تج کرده باشم یه بتر جواب ندادن اومیدوارم الان بدن😔😔😔

ناراحت نباش فدات شم رسیدگی میکنن سرشون یکم شلوغه چجوری شناسایی شدی

2714
نکنه شب نیای یا پیدات نکنم به یکی از بچه ها یا من پیام بده اگه اسمت عوض شدا😭

نه خوشگلم میام فقد بگد ساعت چند? اسم کابریمو میخوام فرشته_سایتم بذارم تکم کنی سری میام😍البته اگه نی نی یار ییاد😔

....
ناراحت نباش فدات شم رسیدگی میکنن سرشون یکم شلوغه چجوری شناسایی شدی

عزیز دلمی قشنگم تازه عضو شودم به نامزدم گفتم اسم کابریمو از بی عقلیم.... اصلا نمیخواد بیام سایت منم همین سایتو دارم از بس دلم تنگ میشه نه میتونم ثاپیک بزنم نه هیچی 😔😔 میخوام عوض کنم نفهمه 

....
نه خوشگلم میام فقد بگد ساعت چند? اسم کابریمو میخوام فرشته_سایتم بذارم تکم کنی سری میام😍البته اگه نی ...

نمیدونم کی میان ولی یازده دوازده گوش به زنگ باش تگت میکنم😍

عزیز دلمی قشنگم تازه عضو شودم به نامزدم گفتم اسم کابریمو از بی عقلیم.... اصلا نمیخواد بیام سایت منم ...

ای وای کاش نمیگفتی حالام اشکال نداره عوض میکنی😍

2706