2737
2739
عنوان

نظرتان در مورد پول قرض دادن چیه

496 بازدید | 27 پست

خصوصا به افرادی که مدیریت مالی ندارند

مثلا من دوستم میگه نداریم و واقعا هم ظاهرا فقیر می زنند ولی مشکل اینه که دوستم هر چی دلش بخواد می خره بعد پول که کم میاره، از من قرض می گیره. آخه من خودم روی پولم حساب و کتاب می ذارم و اگه پول نداشته باشم که خیلی وقت ها هم شده. اصلا لازم ترین چیز را هم نمی خرم. نمی دونم چطوری از شر قرض های دوستم راحت شم واقعا بی ملاحظه هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اکثرا میگم ندارم چون واقعا روم نمیشه بگم پس بده همین مدلی چندنفر پولم و خوردن به رو خودشون نیاوردن مگر طرف خوش حساب باشه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ی وقتایی میایی ثواب کنی کباب میشی 😐

باید طرف شناخت 

برای گرفتن پول خودم باید بگم برای چی میخام اینقدر مردم پروان

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

اگه خوش حسابه و به موقع برمیگردونه از طرفی برای خودت مشکل ایجاد نمیشه قرض بده. نه اینکه خودت لنگ بمونی. معتقدم چراغی که به خانه رواست، به مسجد حرام است

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
عزیزم چه عیبی داره🙃

عیبش اینه که من وقتی ندارم جلوی خواستم را می گیرم  ولی دوستم با پول مردم می خواد به همه خواسته هاش برسه. آخه چرا آدم را باید توی رودربایستی انداخت؟ واقعا کسی که نداره لازم هست بده مانتو ۲ ۰۰ بگیره خوب من وقتی ندارم نمی گیرن. 

تو هم همش جلوش ناله بزن 😩 ک ندارم 

آخه شرایط من جوری نیست که جلوش ناله کنم ولی هرسم می گیره که از اون طرف می گه فقیریم  و نداریم ولی نه کار می کنه نه پس انداز می کنه و فقط خرج می کنه

آخه شرایط من جوری نیست که جلوش ناله کنم ولی هرسم می گیره که از اون طرف می گه فقیریم  و نداریم و ...

خب ناله نکن مثلا بگو با پولم میخام اون چیزرو بخرم یا طلا بخرم گذاشتم ماه دیگه چی بخرم یعنی تو به اونم فهموندی ک پولاتو‌جمع کن بعد خرید کن

2706