2737
2734

اخه دعای نی نی سایتیا گیراست 

برام صلوات بفرستید هرچندتا می تونید😭😭😭😭😭

خیلی سختی کشیدم از اول بارداری استراحت مطلق بودم اول هماتوم بعدم جفت سر راهی طول سرویکس کم

حالام قند و عفونت و مقاومت شریان رحمی بالا و ......

کلا هر روز یه داستان بوده 

تازه این وسط کرونا هم شدم

این سری هم ک دکتر رفتم گفت دور شکمش کمه یه مقدار 

انتظار بچه تپلی نداشته باش به خاطر این‌ک شریان رحمی سمت چپم‌ مقاومتش بالاست

خواهش می کنم‌با دلای پاکتون خواهش می‌کنم برام دعا کنید صلوات بفرستید یا آیه الکرسی یا هرچی بلدید

نی نی ام‌سلامت و سر وقت دنیا بیاد و وزنش خوب باشه و خوب وزن بگیره این مدت و همه چیش خوب بشه دیگه و سالم باشه

برا منم بفرستین الان حامله باشم🙏

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اللهم صل علی محمد وال محمد 😘

میشه برا خوشبختی و عاقبت بخیر شدن منو داداشم ی صلوات بفرستین ❤️😍 اگه امضامو دیدی و فرستادی حتما بهم بگو منم برات بفرستم ☺️

کباب گوسفند 

بستنی 

سیرابی 

دلستر 

اجیل بخصوص بادام 

بخور مخثوصا هفته های اخر

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

سلام یه ایه الکرسی به نیت حاجت رواییتون خوندم..اگرمیشه برای منم دعاکن ممنون

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
2738

سلام به نیت حاجت رواییتون یه ایه الکرسی خوندم برای منم دعاکن ممنون

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
چرا کم بود؟ نی نی منم همین حدودا میشه نهایت ۲ونبم

iugr بود، هم بخاطر ویارم غذا نمیخوردم، تقویتی زیاد میخوردم که جفت تو خودش نگه میداشت به جنین نمیداد، 36هفته و 6 روز سزارین کردم

مامانِ لیانا
2706