2737
2734
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18169 بازدید | 1738 پست

میگما شما یادتونه یه زن و شوهر که خیلی هم معروفن اسم خانوم مرضیه بود فک کنم خونه ی مادربزرگ رو هم اون ساخته ،یادتونه یه برنامه ساخته بودن که توش یه چرخ میوردن نمایش میدادن و دوربین کاملا توی اون شهر کوچیک چرخی بود؟؟؟

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگما شما یادتونه یه زن و شوهر که خیلی هم معروفن اسم خانوم مرضیه بود فک کنم خونه ی مادربزرگ رو هم او ...

منظورت مرضیه برومند؟ کاراشو سرچ کن فیلمی که میگی روپیداکنی

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2728
منظورت مرضیه برومند؟ کاراشو سرچ کن فیلمی که میگی روپیداکنی

اره فامیلیش یادم نمیومد ممنون دوستم

فیلم نبود ولی برنامه بود

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون

سلام دوستان💓...من متولد ۷۲ هستم...

یادمه کوچیک بودم دقیق نمیدونم چندسالم بود ولی به احتمال زیاد اول دوم دبستان بودم.

یه کارتون عروسکی نشون میداد ک یکی از شخصیت هاش اسمش شیطونک بود  با موهای سبز ..که کارش این بود مردم روستا رو از راه به در کنه و نقشه های پلیدی درسر داشت😣...وای که من چقد ازش میترسیدم ..دستشوییمون هم تو حیاط بود ،با وحشت میرفتم .همش فکر میکردم نشسته رو سقف دستشویی و منتظره من برم خفتم کنه😓😲😥

2738
من اردبیل ولی کرج زندگی میکنم خانوادم اونجان یعنی بقدری عاشق اصفهانم عید خواستیم بیایم کرونا اومد😖

اصفهانم عاااشق شماس😍

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
وااای من جرعت نداشتم بزنم فقط یکی دوبار فایمکی زدم مامانم میگفت نزن بابات خوشش نمیاد اینا سرطان زاس ...

😂 همش بهونه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2706