2733
2734
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18169 بازدید | 1738 پست
من هرجا درس میخوندم جایزه های شاخی میدادن بهمون..تودبیرستان  یه ساعت دادن اخیرا قیمت کردن گفت ن ...

جدددیییی

کجا درس خوندی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرجا درس میخوندم جایزه های شاخی میدادن بهمون..تودبیرستان  یه ساعت دادن اخیرا قیمت کردن گفت ن ...

من یکبار بهم کتری دادن.

یه بار جوراب و دستکش 

مقنعه عربی 

در کل همه اش خیلی قشنگ بود.

تازه یه عالمه پاکن خوشبو داشتم دادشم همه اش رو به فنا داد.

2728
تباه کامل بودیم 😂😂😂😂😂😂 البته من تباهیم وقتی کامل شد ک خونوادم دوسال پیش دفترخاطراتمو پیدا کردن ...

ای خدا.منم با یکی ازدوستام نامه ردوبدل میکردیم عاشقانه وسوزناک....

چندسال پیش مامانم داشت پیش خالم میگفت که این دوست (من)چقدر مسلطه،چقد زبونش خوبه چقدر درسش .چقد خطش خوبه معلومه ازاون زرنگاس.گفتم توازکجا میدونی گفت خب همه نامه هاشو خوندم هممممشووونو

من☹🙄

مامانم🤣🤣🤨

نامه های خانده شده 🤥🤢🤢

2738
جدددیییی کجا درس خوندی

مدرسه های عادی دولتی ... دیوان حافظ دادن..دوبار ساعت مچی دادن ...کلی جامدادی های خوشگل .آلبوم عکس ازین چوبیا که الانم مده .یه قران خیلی گنده شبیه قران عروسا... خیلی چیزا.باورت میشه انقد جایزه میگرفتم که سال بعدش کلی لوازم التحریر تازه داشتم و چیزی لازم نبود بگیرم

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
الهییییییی🥺🥺🥺

😢😢😢

حس بدی بود

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
مدرسه های عادی دولتی ... دیوان حافظ دادن..دوبار ساعت مچی دادن ...کلی جامدادی های خوشگل .آلبوم عکس از ...

دم مدیرتون گرم

خاله شادونه عمه گلاب... بچه ها عمه گلابو کسی یادشه

آره عمه گلاب و منم گفتم که ی آدم فضایی هم بود

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨

کارتون توپولوها رویادتونه؟؟۴تابودن آخرش خورشیدخانم میگفت وقت خداحافظیه.....من صبح زودپامیشدم باداداشم تماشاخانه واونو ببینیم  زمستونامیرفتیم زیرپتو جلوی تی وی درازمیکشیدیم،چقدکیف میداد

من فکرمیکردم سالهابایدیکی یکی سپری شوندتاهربارآدم یک سال بزرگترشود..امااینطورنیست.این اتفاق  دریک شب رخ میدهد.

[QUOTE=165967187]😢😢😢 حس بدی بود[/QUOحالا من یه چی بگم بخند

فیلم تولد یکی از دوستای دبیرستانمو دیدم 

اول که کلا ۵ نفریم که همگی با کلی اجازه و گریه و زاری و اسکورت رفتیم تولد خونشون بعدش مامان دوستمون که تولدش بود تا نصفه های مراسم هست و توی نصف عکسا قسمت تباه ترینش این بود که همه تاب و شلوار لی پوشیدیم با شال روی سرمون یا خدا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ینی جر خوردم بس که خندیدم

خواهرم دهه هشتادیه وقتی اون عکس و فیلما رو دید تا یه ماه منو سوژه کرد

شکننده ای سخت...
2706