2737
2734
عنوان

دهه هفتادی های گل بیاین دور هم باشیم 😍🥰😊

| مشاهده متن کامل بحث + 18169 بازدید | 1738 پست
متاهل منتظر بچه دوم🤭

منم در انتظار بچه اول 

ولی نمیشه چرا😢😢😢😢 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اها😂😂 اخه منم باس برم حموم  دیگه من میرم شما تاپیکو بچرخونین پر بازدیدش کنین همه بیان خو ...

ی تاپیک دیگ بزن . لینک این تاپیکتو بزار  و قفلش کن تا بازم‌بچه ها مطلع بشن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2731
من میرفتم از بوفه مدرسمون هر چی میخاستم میخریدم پول نمیدادم مامانم که میومد همونجا جیباشو خالی میکرد ...

چه بوفه های خوبی داشتین

ساندویچ و سوپ و اش

مال ما فقط خوراکی بسته بندی داش😂😂

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2738
متاهل یا مجرد

مجرد

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ی تاپیک دیگ بزن . لینک این تاپیکتو بزار  و قفلش کن تا بازم‌بچه ها مطلع بشن

اها باشه بزار برم حمومو بیام .😂😂

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
من میرفتم از بوفه مدرسمون هر چی میخاستم میخریدم پول نمیدادم مامانم که میومد همونجا جیباشو خالی میکرد ...

بخدامزش زیر زبونمه.همه چیز واقعی بود.مصنوعی نبود.من یادمه بعضی روزا میگفتن فقط گوجه وخیارشور لای نون باگته سوسیس نداره😄😄😄😄ولی باز میخوردیم چ حالی میداد.ای خدا قدرشون نیمدونستیم.خودمو قاطی ادم بزرگا میکردیم میگفتیم زودتر بزرگ بشیم.الان سنمو دوس نداریم بگیم جلو بعضیا

@دهه_هفتادی    

چندوقته اقدامی میشه عزیزم توکل کن

میگم نخندیا چون من خیییلی کم حوصلممم 

۳ ماه اقدام 

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
برای یه منگنه اخه؟؟😂

انقده ازاین کارا کردم منگنه که چیزی نیست دبیرستان جلد کتابم تا شده بود گفتم من اینو نمیخام انقد پیله کردم تاقبول کردن😅😅😅

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
2706