1954
1955

سلام

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

دیدم دهه شصتی ها دور همی دارن واسه خودشون

رفتم اونجا دیدم غریبم 🤷‍♀️

گفتم بزار خودمونم تاپیک داشته باشیم

دهه هفتادی ها بیاید از خاطراتتون بگین

از خوراکی های دهه هفتاد

از کارتوناش

از بازی هاش

از فیلم و سریالاش

از نوستالژی هاش

بیاین یه سفر کوتاه به دوران خوش گذشته داشته باشیم

اون حس های زیبا رو باز زنده کنیم 💌

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

سلام عزیزم🤗😚😂

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!

بستنی توپکی

تراش رومیزی🤣

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

بازی لی لی یادش بخیر

کارتون تام و جری

چقدر دوران خوبی بود😥

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!

هشتاد و سه ام اومدم فضولی😁

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..
1967

دهه هفتاد فقط عمو های فیتیله وای چقدر خوب بودن اون زمان علی فروتن کراشم بود ولی اسم کراش رو نمیدونستم و اونموقع پودر اب میوه میگرفتیم و لبامونو سرخ میکردیم با سیبیل مثلا خیلی شاخ بودیم 🤣🙈

فقط کیک با پوست😂😂😂

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان
1974
فقط کیک با پوست😂😂😂

اخ یادش بخیر😂😂😂😂

آدامس برچسبی

برا آرزوهای خودمو خودت صلوات🥰دعا کن مامان شم 🥰🥰🥰🥰😘در انتظار نی نی هستم 😍😍😍😍😍به لطف خدا ان شاء الله خدا این هدیشو نصبم کنه بگو ان شاء الله 😌😌😌😌 اون بچه ای که اینقدرمامانش باید صبر کنه تا بیاد تو شکم مامان جونش و از الان داره حرص میده نباید بوسید 😠بوس جایز نیست فقط باید گاز گرفت خلاص😈😈😈😂😍🥰 الهی مامان دورت بگرده  بیا تو شکمم دیگه گناه دارم الهی قربونت برم خوشگل مامان

من ۷۸ کارتون مورد علاقم رد پای ابی بود  اون دفترچه و مدادش

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدای مهربونم دختر کوچولومونو به خودت میسپارمنگه دارش باش که سالم ب دنیا بیاد و بغلش کنیم⁦💜شکرت میکنم بخاطر این هدیه دوست داشتنی⁦❤️⁩ دعا میکنم همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق حضرت علی اصغر(ع)🧡تو راهیمونو بسلامت بغل بگیریم💙 آمین💙🌷اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌷
1718