2733
2734

دیدم باهاش پلو درست میکنن .چجوری میخورین خیلی خیلی بدمزه اس   . یه سری گرفتم درستشو چای دم کنم واسه چربی سوزی واااای یعنی بدمزه ترین چیز تو عمرم بود. 😷

واقعا پلوشو درس میکنین؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5393248/آموزش-خصوصی-و-آنلاین-زبان-انگلیسی-برای-دوره-ی-راهنمایی-با-قیمت-مناسب

لطفا حتما گزارش بزنین👆🏻👆🏻❤️

ایشالله هرچی از خدا میخواین بهتون بده😍💋

اگه مشکل از خودت باشه، میمونی و خودتو درست میکنی... اگه مشکل از اون باشه، میمونی و درستش می کنی... چون تو دوسش داری!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب خالی خالی ک نمیخورن کنار برنج واقعا خوشمزه میشه عالیه

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

من دوس دارم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738

من میریزم تو آب میخورم

تو لوبیا پلو هم میریزم

رو برنجامم اصولا میریزم

دوس دارم و البته واسه معده خوبه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706