2733
2734

قلب جنین تو چند هفتگی تشکیل میشه ؟؟؟تو ۵ هفته هستم تشکیل نشده کسی تا حالا اینجوری بوده؟؟ لک بینی هم دارم 😦😦

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم 6 هفته رفتم تشکیل شده بود

ولی نرمالش 8 هفته هست. زود رفتی

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
2731
وای تو دقیقا مث الان منی ولی من سونو نرفتم گفتن زوده همه حتی دکتر بذار ۸ هفته برو عزیزم

لک بینیتم شیاف بذار و استراحت مطلق کن هرچن من الان سه روزشیاف گذاشتم و استراحتم ولی لک دارم هنوز 

مال من هشت هفته به زور وبلا نشون داد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738

ن زود رفتی من ۶رفتم قطب جنین و هم ندید ولی ۹ هفته رفتم صدای قلبشو شنیدم 😍😍😍😍😍

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
ن زود رفتی من ۶رفتم قطب جنین و هم ندید ولی ۹ هفته رفتم صدای قلبشو شنیدم 😍😍😍😍😍

اخه لک دارم اولش قهوه ای ب حالت خون کار بود ولی امروز صبح روشنتر شد😣

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور💚
اخه لک دارم اولش قهوه ای ب حالت خون کار بود ولی امروز صبح روشنتر شد😣

اینو نمیدونم شاید هماتومه منم هفته ۱۲ لک بینی داشتم ب خاطر هماتوم دکتر شیاف داد رفع شد 

رفتی دکتر؟

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2706