2726
عنوان

سفره صلوات.

121 بازدید | 24 پست

سلام دوستان بیایید برای سلامتی خودمون و اعضای خانواده مون و برآورده به خیر شدن حاجت هامون صلوات بفرستیم.

روز# پنج شنبه هست اموات فراموش نشن.

از# همگی قبول باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

18 تا به نیت خانوم فاطمه زهرا

انشأالله دستم و بگیرن و نظری کنن

💚🙏

8 تا به نیت اقا امام رضا

انشأالله معجزشو بهم نشون بده

12 تا به نیت نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان

انشأالله حاجت روا بشیم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه

انشأالله همیشه سلامتی و خوشی باشه

انشأالله درد و بلا دور باشه

الهی امین

التماس دعا گلی ها

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728

من ۱۰۰ تا میفرستم انشاا...حاجت روا بشین' دعا کنین مشکل همسرم حل بشه منم مادربشم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

دوتا به نیت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت

که بهشون ارادت دارم💚🙏

72 تا به نیت سید الشهدا و یارانش و تمام شهدا

به خصوص شهیدان سید مجتبی علمدار سید احمد پلارک سید رضا حسینی ابراهیم هادی شهید توری زاده علیرضا کریمی شهید نعمت الهی

انشأالله به زودی زود حاجت روا بشیم

💚🙏

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
الهی به زودی دامنت سبز بشه.انشاالله حاجت روا بشی

ممنون عزیزدلم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
قبول باشه دوستم

مرسی گلی

انشأالله حاجت روا بشی

2706